Wpis z mikrobloga

Z tego co widzę to za multi szybko banują tych, którzy nie mogą odzyskać zhakowanego konta, ale żeby im te konta jakoś oddać, odpisać na maila albo na kontakcie to nie ma chętnych. Taka wisienka na torcie - s--------y jeszcze to xd
#aferabotowa #wykop #szkodaszczempicryja
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PyraPrzeznaczenia: Mogli nie zakładać nowych kont tylko cierpliwie przeczekać. Ja byłem cierpliwy i też miałem problem z odzyskaniem konta... ale pierwsze co, to napisałem do mode, a nie lałem żali z nowego multi. Korespondencja (o dziwo!) przebiegła bardzo sprawnie i po chwili już miałem swoje konto z powrotem, więc uważam że zbanowani to trochę tak "w gorącej wodzie kąpani".
  • Odpowiedz
@HetmanPolnyKoronny: mam na myśli to, że mirki zbanowani w aferabotowa zakladali multi - zamiast pisać do moderacji - właśnie za to multi dostali drugiego bana. Mówiąc wprost nie potrzebnie zakładali kolejne konta - ja nie zakładałem tylko napisałem do moderacji (wbrew obiegowej opini odpisali bardzo szybko) i jak widzisz mam swoje konto z powrotem
  • Odpowiedz
  • 1
@anonim1133 wiadomo że multi to multi i bana dostanie ale po prostu bardzo ciężko po ludzku korzystać z tej stronki jak miało się przejęte konto, bo samo przejęcie konta dla niektórych było kłopotem + ciężko jest im uzyskać jakąś odpowiedź, nie mają dostępu do konta, na którym i tak mają bana, za dużo tu biurokracji, jak ktoś z góry pójdzie komuś na rękę to ojezu, można o tym znaleziska robić bo
  • Odpowiedz