Wpis z mikrobloga

@PyraPrzeznaczenia: Mogli nie zakładać nowych kont tylko cierpliwie przeczekać. Ja byłem cierpliwy i też miałem problem z odzyskaniem konta... ale pierwsze co, to napisałem do mode, a nie lałem żali z nowego multi. Korespondencja (o dziwo!) przebiegła bardzo sprawnie i po chwili już miałem swoje konto z powrotem, więc uważam że zbanowani to trochę tak "w gorącej wodzie kąpani".
@HetmanPolnyKoronny: mam na myśli to, że mirki zbanowani w aferabotowa zakladali multi - zamiast pisać do moderacji - właśnie za to multi dostali drugiego bana. Mówiąc wprost nie potrzebnie zakładali kolejne konta - ja nie zakładałem tylko napisałem do moderacji (wbrew obiegowej opini odpisali bardzo szybko) i jak widzisz mam swoje konto z powrotem
@anonim1133 wiadomo że multi to multi i bana dostanie ale po prostu bardzo ciężko po ludzku korzystać z tej stronki jak miało się przejęte konto, bo samo przejęcie konta dla niektórych było kłopotem + ciężko jest im uzyskać jakąś odpowiedź, nie mają dostępu do konta, na którym i tak mają bana, za dużo tu biurokracji, jak ktoś z góry pójdzie komuś na rękę to ojezu, można o tym znaleziska robić bo wszytko