Wpis z mikrobloga

Pojawił się wreszcie reportaż z manifestacji przeciw praktykom Świadków Jehowy z zeszłego miesiąca, o której wcześniej pisałem. Protestujący chcieli zwrócić uwagę społeczeństwa na praktykę zrywania kontaktów z byłymi członkami (szantaż emocjonalny), zakaz transfuzji krwi i tuszowanie przypadków pedofilii w religii Świadków Jehowy.

PS. Do prześmiewców typu Brat-JW czy bioslawek - ilość osób na ujęciu z plakatami nie odzwierciedla ilości osób, które były na proteście, na tym ujęciu jest wg informacji które otrzymałem jakieś 1/3 wszystkich osób, które brały udział w proteście.

#archiwumswiadkajehowy #swiadkowiejehowy #religia
ohmyjw - Pojawił się wreszcie reportaż z manifestacji przeciw praktykom Świadków Jeho...
  • 4
Skoro ŚJ to sekta która pierze mózgi, morduje swoje dzieci, jest wylęgarnią pedofilów to chyba dobrze że osoby którym uda się opuścić tą sektę lub są z niej wyrzucani nie mają później z nimi kontaktu? Ja jako kochający ojciec nie chciałbym aby moje dzieci lub nawet znajomi mieli jakikolwiek kontakt z takimi ludźmi. Nie rozumiem po co ktoś walczy aby ludzie ci mieli spowrotem kontakt z tymi zwyrodnialcami. Raczej powinno nam zależeć
@Brat-JW: W Twoim poście logiki brak zupełnie. Cały czas piszemy, że szkodliwa jest organizacja - jej praktyki i procedury, a nie poszczególni jej członkowie. Dlatego wielu z nas chciałoby mieć z nimi normalny kontakt, szczególnie z własnymi rodzinami, pomimo tego w co oni wierzą. Do takich jak Ty to niestety nie dociera, bo skoro organizacja nie każe to wszystko inne jest nieistotne. Przed rokiem 1980 nikt nie robił z tego problemu
@ohmyjw
Ciekawe jak byś pisał gdyby był przymus pozostania? Pewnie na przekór bo inaczej nie potrafisz. Nadal nie rozumiem twojej logiki najpierw chcesz potem nie.
Logiczne jest że trzeba chronić tych ludzi przed złymi wpływami. Ja bym tak zrobił dla dobra mojej rodziny.