Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie #aferabotowa #moderacjacontent #moderacja #wykop #lublin
Ehh mam wrazenie, ze wiekszosc osob co narzeka, że uzytkownicy nie zostali odpowiednio szybko poinformowali lub pobanowali do wyjasnienia chyba nigdy nie pracowali. Wykop i moderacja to nie są jakies mirki co spedzaja caly dzien na wykopie, zeby sobie posmieszkowac tylko pracownicy ktorych obowiazuja jakies (nie wiem jakie ale na pewno jakies sa) procedury i nie moga raczej tak hop po 5 min od rozpoczecia afery napisac o co chodzi tylko faktycznie musza zbadac problem, pozglaszac gdzie trzeba itd.
Nie pracuje w wykopie, nie jestem ich rzecznikiem itd. Wyrazam tylko swoja opinie i domysly, dlaczego to wyglada tak a nie inaczej
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ogur: to i tak jest dosc skomplikowane z tego co widzialam na liscie ktora wyciekla ( ͡° ͜ʖ ͡°) ludzie sobie ustawiaja hasla 123456 a pozniej hurr durr ze wykop slabo zabezpiecza xD to tak jakby zostawiac otwarty samochod i miec pretensje do producenta, ze ktos nieporzadany do niego wszedl
  • Odpowiedz
@wuju84: ostatnia rzecz którą mi trzeba to konieczność spełnienia jakichś p--------h wymagań, które wcale nie gwarantują lepszego hasła niż długie które mam teraz. Bo jakieś ameby nie ogarniają into internety.

Zresztą jak to, narzucać jak ma wyglądać hasło? A gdzie wolny rynek? A gdzie 'chcącemu nie dzieje się krzywda'? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ogur: jak nie gwarantują? sprawdzać zawartość dużych i małych liter, cyfr, porównać z poprzednim hasłem i dorzucić wymagane znaki specjalne :)
  • Odpowiedz