Wpis z mikrobloga

Nie znam drugiej ekipy, której błędy sędziowskie na przestrzeni lat aż tak pomagały w LM


@push3k-pro: a bramkę w finale LM rok temu pamiętasz? Spalonego czasem nie było? Bo o to jak teraz Real wszedł do półfinału, nawet nie śmiem przypomnieć...
@llllllll: Gdzie mogło nie dojść do dogrywki, gdyby były powtórki. Tymczasem Barca wyciągana za uszy z PSG i jeszcze silnie faule gwizdane na ich korzyść z Juve i jeszcze różne babole.

Tupet? To wy jesteście najbardziej pysznymi fanami klubu zagranicznego w Polsce. Każdy naokoło wam to powie. Nawet ktoś dopowie, że kilku też jest szalonych i będzie tu też Real, ale drugich takich jak Barca nie ma. O ich grze fair
Tymczasem Barca wyciągana za uszy z PSG i jeszcze silnie faule gwizdane na ich korzyść w Juve.


@push3k-pro: hahahahaha XD

To wy jesteście najbardziej pysznymi fanami klubu zagranicznego w Polsce.


@push3k-pro: ja nie jestem kibicem żadnego zagranicznego klubu, więc takie personalne wycieczki, nie do mnie.

Gardzę tą ekipą i ich kibicami.


@push3k-pro: to sobie gardź, co mnie to obchodzi stary...
ja nie jestem kibicem żadnego zagranicznego klubu, więc takie personalne wycieczki, nie do mnie.

@llllllll: Równocześnie wyraźnie sugerujesz swoje sympatie. Yhy, ok.

a bramkę w finale LM rok temu pamiętasz?

Nawet pamiętam tą z 98' roku i co? I nic. Drugiej tak wyciąganej za uszy ekipy w LM jak Barcy nie ma.
@push3k-pro: Ale wiesz, że mylisz sufit z podłogą? Styl gry FCB jest taki, że większość meczu to oni mają piłkę i sytuacje i stąd te debilne wymyślanie, że ktoś ciągnie Barce za uszy bo szansa, że przy 20-30 akcjach sędzia popełni błąd czy wyda kontrowersyjny werdykt jest dużo większa niż przy 5-10 akcjach.
Mówisz o meczu z PSG gdzie francuzi przez 80% czasu byli na swoim polu karnym i stwierdzasz wyciąganie
@push3k-pro: dobra, umówmy się, po prostu jesteś #!$%@?, bo "twoja" drużyna przegrała i każdą opinię odmienną od swojego zdania uznajesz za atak. Weź se strzel piwo, dorośnij i przestań do wszystkiego podchodzić z takimi emocjami...
Mnie śmieszy jak tzw. "kibic Realu" pisze "Drugiej tak wyciąganej za uszy ekipy w LM jak Barcy nie ma", podczas gdy w finale LM strzelają bramkę ze spalonego i jest cacy, z Bayernem druk jest większy
@Tasde: Dobrze napisane ale nie wiem po co marnowałeś czas by to napisać, jak ten gość nie ma jakiegokolwiek pojęcia o piłce albo po prostu ma czysty ból dupy bo inaczej chyba nie da się napisać .
Ale wiesz, że mylisz sufit z podłogą? Styl gry FCB jest taki, że większość meczu to oni mają piłkę i sytuacje i stąd te debilne wymyślanie, że ktoś ciągnie Barce za uszy bo szansa, że przy 20-30 akcjach sędzia popełni błąd czy wyda kontrowersyjny werdykt jest dużo większa niż przy 5-10 akcjach.

@Tasde: Np tak, jak z meczu z Chelsea parę lat temu?

Mnie nie obchodzi to jak oni grają w
Dobrze napisane ale nie wiem po co marnowałeś czas by to napisać, jak ten gość nie ma jakiegokolwiek pojęcia o piłce albo po prostu ma czysty ból dupy bo inaczej chyba nie da się napisać .


@prykelson: O tak, mam inne zdanie i spojrzenie to na pewno nie mam pojęcia o piłce albo jestem za wrogiem. Tia.