Wpis z mikrobloga

Czołem Miraski i Mirabelki! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Postanowiłem raz na jakiś czas wrzucać tu notkę z bloga mojej żony o którym pisałem już wczoraj. Pisze ona artykuły na tematy związane z lekami, chorobami, leczeniem i zdrowiem. Sama pracuje jako magister farmacji. Każdy jej tekst bazuje na wiarygodnych źródłach (które są wskazane pod każdym postem), więc wartość merytoryczna jak najbardziej na plus.

Gdyby ktoś miał jakieś pytanie dot. leków bądź na tematy powiązane, to spokojnie może zostawić tam komentarz - na pewno doczeka się odpowiedzi.

Zacznę od artykułów na temat ciąży i jej planowania. Może jakieś pomarańczki planują małą zielonkę? ( ͡º ͜ʖ͡º)

1. Nie zaniedbuj początku - czyli przygotowanie do zajścia w ciążę.
2. Kwas foliowy – sojusznik przed i w trakcie ciąży.
3. Odpowiednie odżywianie kluczem do sukcesu.
4. Czy kawa jest szkodliwa?
5. Alkohol.
6. Wpływ papierosów na dziecko i ciążę.
7. Ćwiczenia fizyczne.
8. Wizyta u lekarza.

Gdyby ktoś był bardziej zainteresowany bądź chciałby wrzucić moje notki na #czarnolisto, to tworzę tag #wiarygodnieozdrowiu

Poza tym #blog #zdrowie #leki #ciaza
  • 6
@SlaVkot: a tak się zapytam za nim zajrzę do tych artykułów. Twoja żona jak podchodzi do klauzuli sumienia jako farmaceuta? Wolę wiedzieć kto to opracowuje( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli pytanie się nie podoba to z ignoruj i życzę miłego dnia :)
@grafi16: Nie uważam, żeby miało to jakieś większe znaczenie w przypadku tego typu artykułów, bo opisana jest tam postawa naukowa, a nie religijna. Jeśli jednak Cię to uspokoi, to żona nie poważa takich wynalazków jak "klauzula sumienia".
@SlaVkot: Powiem Ci, że dla mnie ma, z tego względu, że artykuły są pisane na podstawie prawnej, ale na takiej, która odpowiada poglądom autora. Wołaj mnie jak będziesz wrzucał notatki z bloga ( ͡° ͜ʖ ͡°)