Wpis z mikrobloga

@merhius: jak nie grałeś w f1.5 to zobacz, jest świetne. W sumie może być nowym pełnoprawnym falloutem jakby troszku dłuższe było ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jest nawet jakieś spolszczenie już.
@sidor: Jak dla mnie FO1 to jedna z najbardziej przecenianych gier. 3/4 umiejętności można wywalić do kosza. Do tego jak czytałem dyskusję wyjadaczy, to podobno w FO1 nie ma ANI JEDNEGO rzutu na charyzmę, wszystko się rozbija o retorykę. Co za tym idzie jeden atrybut jest kompletnie niepotrzebny (i tak jak chcemy być gadatliwy, to bierzemy retorykę jako umiejętność główną). Świat gry jest w rzeczywistości mały i niewiele jest do roboty.
no i bez tego potwornie krótkiego limitu czasu na zrobienie pierwszej połowy histori


@KrzLis: Przecież w FO1 nie ma i tak co robić, a postacie mówią, gdzie masz iść. Teoretycznie możesz wyczerpać ten limit chodząc po mapie bez celu w lewo i prawo, ale po co. Wszystkie ośrodki odwiedzisz razem z fabułą, która przez prawie cały czas (z wyjątkiem tego, w jaki sposób zdobywamy przybliżone położenie bazy na pustyni) prowadzi nas
@Gwynblade: no cóż... ja nigdy specjalnie się nie przejmowałem główną linią fabularną gier, starając się zwiedzać świat, jeśli mnie zaciekawił. W jedynce jest z tym słabo.
@KrzLis: Przecież w jedynce to trzeba chyba specjalnie siedzieć na tyłku w jakimś mieście żeby się ten czas skończył tym bardziej że potem można ten limit jeszcze bardziej powiększyć.