Wpis z mikrobloga

Myślę by zamówić sobie jakieś spodenki na cieplejsze dni (mogą być z szelkami, to chyba nawet lepiej), i zastanawiam się nad firma rogelli, czy warto? może ktoś poleci coś w miarę normalnych cenach wartego zakupu #szosa #rower
  • 9
@piteerowsky: 1000 zł za Castelli? :D
Trzeba popróbować co ci podejdzie. Zima delikatna więc kombinacja krótkie + nogawki często wystarcza(a mówi to zmarzluch), ale jak chcesz długie i podobają ci się te rogale to bierz.
@Jarython patrzyłem bardziej pod pryzmatem tego lata i czegoś krótkiego, na chłodniejsze dni takie jak teraz to potrafię się ubrać. czas na lycre, a doświadczenie w takich ciuchach słabe( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jarython luzik. tak wydaje i się ze do 200, może trochę ponad. a tak gdzieś mi czmychnela ta marka a kompletnie o niej zapomniałem, przy okazji decathlon to to nie jest (chociaz negatwnie się nie wypowiadam):D designersko z rogelli też według mnie nie ma lipy, a i do roweru by pasowały ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡
i zastanawiam się nad firma rogelli


@piteerowsky: Nie wiem jak ze spodenkami tego producenta, ale z Rogelli mam kurtkę Pesaro na zimę. Średnio udany zakup - przed wiatrem chroni dobrze, ale wewnątrz jest sauna. Już lepiej sprawują się ciuchy z Decathlonu. Także nie zawsze wyższa cena/wyższa półka przekłada się w rzeczywistość na lepszy komfort czy jakość.