Wpis z mikrobloga

Macie listę śmierci której wolelibyście nie doświadczyć? Ja mam, kolejność przypadkowa, bo nie potrafię się zdecydować:
- utopienie
- spalenie żywcem
- porażenie prądem
- wypadek komunikacyjny
- upadek z wysokości
- śmierć z wycieńczenia/ głodu
Tych najbardziej chciałbym uniknąć, ale chyba najbardziej utopienia i wycieńczenia. Nie wiem czemu, ale tych najbardziej się obawiam. Pewnie przez koszmary z dzieciństwa.
  • 12
@Maneharno: Pewnie przez to, że długo trwa. Tak samo jak te spalenie. Dla mnie z Twojej listy to chyba utopienie, myślę, że gorsza jest świadomość, że nie możesz np. zaczerpnąć powietrza, coś co robisz całe życie nieświadomie nagle się urywa. Stresująca jest sytuacja jak sobie np. skoczysz do wody i wypływasz na powierzchnię, ale droga trwa dłużej niż się spodziewałeś. Wtedy jest takie cholernie nieprzyjemne uczucie, że zaraz utoniesz mimo, że
@Kosopietek: Przez to mam właśnie koszmary. Kiedyś w nocy oglądałem z kuzynem jakiś dokument o Kursku i tak mi zryło psychikę, że śniło mi się kilka razy ciemne pomieszczenie zapełniające się wodą i te specyficzne odgłosy metalu przedzierające głuchą ciszę i od czasu do czasu stuk. Masakra do dziś się dygam wody.
@Maneharno: uduszenie (mając świadomość) - podobne do utopienia
w zasadzie kiedyś, ,jak miałem zapalenie oskrzeli czy coś takiego, to miałem parę razy tak, że po kaszlu nie mogłem zaciągnąć powietrza... koszmarne uczucie ( ͡° ʖ̯ ͡°)