Wpis z mikrobloga

@Aequitas87:

Lekarz bez specjalizacji odpowiednio - wynagrodzenie zasadnicze brutto 3.247 zł -plus dodatki – łącznie brutto - 5.457 zł.


Dobre xD Ciekawe co to te dodatki, u rezydentów pewnie obowiązkowe dyżury a u reszty wysługa lat i premia świąteczna.
@luki201: A widziałeś żeby kiedykolwiek jakaś prasa podała kwotę netto żeby podać rzetelny i realny stan? xD Oczywiście to jest ŚREDNIE brutto, podali by medianę netto to sama bym płakała
@luki201: Są gorsze rzeczy niż emeryci, pacjenci "dawaj skierowanie albo idę do sądu" , matki Karyny "Brajanek ma katarek proszę mnie przyjąć bez kolejki bo umiera", matki nowoczesne "my nie szczepimy, stosujemy na o srebro", przyszli ojcowie "chcecie mi dziecko zamordować, CC albo wzywam policję" i ostatni kszyk mody "mam nagrane na komórce". Emeryci są naprawdę spoko, mili, uprzejmi, wdzięczni za poświęconą uwagę.
@dr_Batman: Oczywiście dałem tylko jako przykład emerytów. Ale oglądaj codziennie kobietę rozebraną po 70 i tam coś przy niej rób - można zwariować..dlatego te pensje uważam, że za taką pracę to nie dużo. Pielęgniarki to już totalna porażka płacowa..