Wpis z mikrobloga

Wiem, że mirko to nie wizaż i Miraski się wkurzają na tag #pokazkosmetyczke, ale potrzebuję pomocy od Mirabelek z racji, że jutro wyprzedaż w rosku mocno. Zawsze każdy kosmetyk sprawdzam na wizażu, ale często i tak trafiam na buble :/ Podajcie proszę swoje typy: a). Kredka jasna na linię wodną i ciemn a na dolną powiekę która nie robi pandy
b).bronzer który nie zetrze się i nie narobi po 2h plam (dużo osób zachwyca się tym kwadratowym z Kobo, na mnie się on totalnie nie sprawdza
c). cienie które się nie zbiorą po chwili w załamaniu (mam matowe Inglot, ale bardzo ciężko mi się je blenduje.
Nie oczekuję cudów za 5zł, ale i w drogeryjnych produktach czasami trafiają się perełki :) Dzięki i mam nadzieję, że obejdzie się bez linczu #uroda #kosmetyki
  • 5
@przygarnijkropka siemanko
na linie wodną uzywam białej kredki z miss sporty, wyglada w porządku i jest dosc trwala
b) u mnie sprawdza sie W7 hollywood bronze & glow ale jego nie ma w rossm :( jest za to dość tani.
c) mam bardzo tluste powieki, na ktorych w sumie nic się nie trzyma. pomaga mi cień w kremie z maybelline - color tattoo, przypudrowuję go i na to kładę cienie różnych marek.