Wpis z mikrobloga

Rynek PRACOWNIKA powtarzam rynek PRACOWNIKA w Polsce xD:

https://www.pracuj.pl/praca/program-stazowy-nowy-sacz,oferta,5201765

POSZUKUJEMY OSÓB POSIADAJĄCYCH:

Wykształcenie wyższe o profilu automatyka lub automatyka i robotyka
Podstawową wiedzę z zakresu programowania sterowników
Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (B 2)
Rozwinięte umiejętności w zakresie komunikacji i pracy zespołowej
Umiejętności identyfikacji i rozwiązywania problemów
Znajomość systemu IN TOUCH będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

Umowę zlecenia na okres 2 lat z atrakcyjnym wynagrodzeniem (3 500 pln brutto)
Poznanie narzędzi Six Sigma w praktyce
Możliwość zatrudnienia dla najlepszych stażystów

#praca #pracbaza #automatyka #robotyka #programowanie #it #gospodarka #pieniadze #heheszki #bekazpodludzi #januszebiznesu
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dawid-rams: niestety, w Polsce automatycy nie zarabiają zbyt dobrze i to 3500 brutto to wcale nie są jakieś haniebne pieniądze xD
Studia trudne a perspektywy marne, automatyka i robotyka here ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Heart: @FailedNormie: @saperq:

Czyli podsumujmy, zagraniczne korpo (SGL Carbon notowany na niemieckiej giełdzie) poszukuje ludzi po 5 latach zajebiście ciężkich studiów, wymaga zestawu praktycznych umiejętności dodatkowych, dobrego angielskiego i oferuje w zamian płacę z Biedronki/Lidla ale na ZLECENIU na DWA LATA i z MOŻLIWOŚCIĄ zatrudnienia po tym stażu...
  • Odpowiedz
wymaga zestawu praktycznych umiejętności dodatkowych,


@dawid-rams: Nie przesadzaj. Podstawowa wiedza z PLCeka to pewnie chodzi im o drabinkę i to czy potrafisz rozpoznać sterownik w szafie. Reszta to HRowe pitu-pitu co się wrzuca w każde ogłoszenie.
  • Odpowiedz
@dawid-rams: to jest dramat. Ja, bez zadnych szczegolnych umiejetnosci, mam 3k netto w Krakowie + sporo benefitow, lvl 24, korpo, a zaraz mi sie szykuje awans i pare stowek do przodu.

Przeciez jakbym skonczyl wcale nielatwe studia i mial taka perspektywe (3500 brutto na umowie zlecenie przez 2 lata) po ukonczeniu studiow to bym sobie chyba w leb strzelil. (,)
  • Odpowiedz