Wpis z mikrobloga

Monitor ma tylko VGA? Wierzyć się nie chce


@sorhu: Bez przesady.Całkiem długo to wyjście było standardowe w monitorach LCD nie przeznaczonych do grania.
Z drugiej strony niedopatrzenie OP jednak jest znaczące ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zazwyczaj pierwszą czynnością przed zakupem nowego urządzenia jest sprawdzenie jak ewentualnie je podłączyć albo to tylko ja tak mam:)
@JessePinkman_
W ogóle nie przyszło mi do głowy, że nie będzie się dało tego podłączyć. Dwa lata temu kupowałem gf 970, też nie miało vga, tylko dvi-i, i z kartą była odpowiednia przejściówka na vga. Myślałem że tym razem będzie tak samo.
Dwa lata temu kupowałem gf 970, też nie miało vga, tylko dvi-i, i z kartą była odpowiednia przejściówka na vga.


@OpelMajster: To było sobie zostawić to byś teraz nie musiał po sklepach biegać :) Zawsze możesz podłączyć sobie do TV przez hdmi by sprawdzić kartę
co miałem sobie zostawić? Przejściówkę? Przecież napisałem, że gf 970 miał dvi-i, a gf 1060 ma dvi-d. To nie jest to samo


@OpelMajster: No tak,popełniłem faux pas.Sorry.Anyway,zawsze możesz podłączyć do TV w celu sprawdzenia czy karta działa.
@sorhu zapewniam Cię że ma. Mógłbym teraz napisać całą historię jak to się stało, że mam ten monitor ale to nie jest istotne. Pytanie, jak połączyć ten monitor z tą kartą.
@OpelMajster: jak karta nie nadaje sygnału cyfrowego to nic nie zdziałasz bez konwertera cyfrowo analogowego
Przykładowo hdmi>vga(dsub)
Na allegro za 15zł sprzedają
Wysyłałem tak sygnał z android boxa do rzutnika, ktory mial tylko vga