Wpis z mikrobloga

Dzwoni deweloper i mówi, ze sie cos im #!$%@? i dostalismy zla komórkę lokatorska, na umowie przedwstępnej, oraz przy odbiorze mieszkania pokazywano nam komórkę właściwą ta co mamy teraz, a na akcie notarialnym jest inna, prawnik czytał nam ma glos akt notarialny, rzucajac w nas kratkami kolejnych planów bez chwili na zastanowienie, warto sie z nimi kłócić, zeby sie nie przenosić? Komórka powierzchnia taka sama chodzi o przełożenie rzeczy, nie mam na to czasu, poza tym położenie jakoś bardziej nam odpowiada tejb cos otrzymalismy lecz formalnie nie naszej.

#pytanie #prawo #deweloperka #mieszkanie
  • 10
@Destylator_bigosu: wolałbyś zajmować coś co jest twoje czy coś z czego prawny właściciel może cię wywalić w każdym momencie?

@SanchezYZF: Masz 3 wyjścia. Albo zmienią tobie i komuś kto jest właścicielem na papierze tej piwnicy którą teraz zajmujesz akta notarialne, albo się przeniesiesz albo nie zrobisz nic i za X lat zmieni się właściciel mieszkania którego piwnicę zajmujesz i będzie ci się kazał wynieść. W sumie chyba to tobie powinno
@Stragan zależy mi zeby bylo wszystko ok na papierze, ale to deweloper pokazywal mi jedna piwnicę, ktora mi opowiadała, a dostalem do podpisania inną. Idziesz do lidla po groszek kupujesz groszek otwierasz a tam marchewka.