Wpis z mikrobloga

Po przekroczeniu przez Abonenta korzystającego z usługi „LTE bez limitu” 100 GB transmisji danych w technologii LTE w Cyklu Rozliczeniowym, prędkość transmisji ulegnie obniżeniu do końca tego cyklu i będzie wynosić nie więcej niż 2 Mb/s w przypadku danych pobieranych oraz nie więcej niż 2 Mb/s w przypadku danych wysyłanych. Ograniczenie to nie będzie miało wpływu na prędkość transferu danych poza usługą „LTE bez limitu”.


Z regulaminu T-mobile.
Raczej nie dostaniesz mobilnego
@kmala: Widziałem to, ale zaciekawiło mnie pewna wzmianka na jakiejś stronce z porównaniem tych wszystkich LTE.

T-mobile w reakcji na publikację podesłało mi właśnie inną swoją ofertę, mieszącą się w kryteriach porównania, więc dołączam ją tutaj. Jest o grosz droższa, ale ma za to nielimitowany dostęp do sieci w każdej technologii 2G/3G/LTE.


Za 80zł bez urządzenia itp. Więc może faktycznie też bez limitu?
@niezbyt: @PossessedPriest: z regulaminu PLAY

W ramach usługi Miesiąc bez limitu GB (usługa cykliczna), Operator obniża prędkość transmisji danych Użytkownikowi po przekroczeniu 100 GB transmisji danych. W takim przypadku do końca aktywnej usługi szacunkowa maksymalna prędkość transmisji danych wynosi 1 Mb/s w przypadku danych pobieranych, oraz 384 kb/s w przypadku danych wysyłanych.
@kmala: Czyli jednak nic się nie zmieniło i limity są po staremu.
@niezbyt: Jeśli pójdzie mi na stałej prędkości 30/10 to bedzie dobrze, w sumie testowałem te LTE na karte i zawszę spokojnie ciągneły 30/10, więc powinno być ok.
Sprawdzę ten pakiet na kartę za 50zł - jak te 100gb starczy na miesiąc i [prędkości będą znośne to może skorzystam z tego na dłużej - nie będę musiał się pchać
@PossessedPriest: Wiesz, nie jest nigdzie zapisane, że po przekroczeniu tego dodatkowego pakietu #!$%@? od razu przycinają neta. Podejrzewam, że tak jak napisał kolega niezbyt zależy od zużycia i oczywiście od obciążenia nadajników.
W regulaminie zapis jest:

Mając na uwadze zapewnienie jak najlepszej prędkości transmisji danych oraz stabilności połączenia wszystkim użytkownikom sieci, po przekroczeniu przez Abonenta korzystającego z usługi LTE bez Limitu 100 GB transmisji danych w technologii LTE w Cyklu Rozliczeniowym, prędkość transmisji ulegnie obniżeniu do końca tego cyklu i będzie wynosić nie więcej niż 2 Mb/s w przypadku danych pobieranych oraz nie więcej niż 2 Mb/s w przypadku danych wysyłanych.


@withoutSmallGarden: @