Wpis z mikrobloga

1. Bądź @zombiag
2. Potknij się trzy razy po wyjściu z domu.
3. Szef opieprzył Cię w pracy.
4. Dostałeś po łbie od mamy, bo zaglądasz jej do garnków przed obiadem.
4' Tylko ona powtarza Ci, że jesteś ładnym chłopcem.
4'' Od zawsze...
5. Jakiś gimbus pokonał Cię w Painta.
6. Twój pies osikał Ci nogawkę.
6' Nawet on nie chce z Tobą wyjść.
7. Nagle i niespodziewanie poczuj zew natury.
8. Twoja niska samoocena aż miażdży Ci jajeczka.
9. Musisz! Musisz zrobić coś, żeby ktokolwiek Cię zauważył! Uznał Twoją męskość.
10. Samiec alfa mode on.
11. O rany, a gdyby tak...kobieta? P...PRAWDZIWA taka?
12. No nie, w samym płaszczu do parku nie pójdziesz, mama okrzyczałaby Cię, że wychodzisz bez skarpetek i się przeziębisz.
12' Mama zawsze ma rację.
13. Poza tym w piwnicy zawsze czeka na Ciebie ciepłe kakałko.
14. Kochasz kakałko, to wcale nie fobia społeczna.
15. No ale samiec alfa wciąż uruchomiony. Kobieta. Uznać. Zauważyć. Uznać. Ja. Mnie. Zauważyć. Ładny chłopiec.
16. Obśliniłeś się.
17. Mirko! Napiszę na mirko do jakiejś mirabelki! Kobieta! Uznać! Zauważyć! Speszy się! Mną! Moją męskością! Zauważyć! Jestem ładny chłopiec!!!
18. W trakcie pisania załączył Ci się tryb brutala. Podobno kobiety lubią na ostro.
19. Aż się speszyłeś. Napisałeś w końcu brzydkie słowo. Aż dwa! Hihi.
20. Klik naciśnięcia na ikonkę "wyślij" pokrywa się ze stulejeczkowym, sekundowym mini-wytrysiątkiem. Pierwszy raz bez skarpetki! Ha! Zwycienzca!
21. Jak to po udanym seksie, czekasz, aż ktoś powie Ci, że Cię kocha.
22. Minęło parę dni. Wciąż czekasz.

No ale gratulacje, @zombiag! Zostałeś zauważony!!! :*

#niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #stulejacontent #heheszki #gorzkiezale #feels #samiecalfacontent
Pobierz nvmm - 1. Bądź @zombiag
2. Potknij się trzy razy po wyjściu z domu.
3. Szef opieprz...
źródło: comment_5Z70QUd1U6quWpTZwgJaGSSJc7OyXb3B.jpg
  • 236
wydaje mi się że jeśli ktoś jest chamem i prostakiem to trzeba mu w taki sposób odpowiedzieć


@nemiroff90: XD
Wyobraź sobie taką sytuację: prezydent coś przemawia podczas uroczystości, podczas chwilowej ciszy z tłumu dobiega jakiś krzyk który rzuca #!$%@? i #!$%@? w stronę prezydenta i wszyscy to słyszą. Czy uważasz, że osoba prezydenta która powinna wykazać się klasą i dobrym wychowaniem powinna odpowiedzieć mu w taki sam sposób w jaki zaczepił?
Wyobraź sobie taką sytuację: prezydent coś przemawia podczas uroczystości, podczas chwilowej ciszy z tłumu dobiega jakiś krzyk który rzuca #!$%@? i #!$%@? w stronę prezydenta i wszyscy to słyszą. Czy uważasz, że osoba prezydenta która powinna wykazać się klasą i dobrym wychowaniem powinna odpowiedzieć mu w taki sam sposób w jaki zaczepił? Ja sobie nie wyobrażam, żeby mu prezydent odpowiedział "a weź #!$%@?" i kontynuował przemówienie XD

Zamiast prezydenta wstaw dowolną inną
@patrykk95: mi też na początku wydawały się sensowe, ale chyba jednak nie są. Nie wiem jak Ty, ale ja się nie znam na psychologii, więc równie dobrze to co wcześniej pisał jest stekiem bzdur, ale nie jestem tego w stanie stwierdzić nie mając odpowiedniej wiedzy. Właśnie pokazał, że jest totalnie niewiarygodny i niepoważny.
@Herflik: no cóż... jakoś nie mogłoby mi takie bluzganie przejść przez gardło, (czy przez klawiature) bez różnicy z jakiego powodu. Prezydent to pewnie przesada :p ale chciałem pokazać, że ciężko jest być kulturalnym "wybiórczo". Albo się takim jest, albo nie. Jak widzisz, że ktoś bluzga drugą osobę, bo ona bluzga pierwszą to jakie masz zdanie na ich temat? Dla mnie przedstawiają ten sam poziom, chociaż mogę jedną z nich popierać.