Wpis z mikrobloga

Mireczki,
Chciałem Wam przedstawić owoc mojej pracy nad którym pracowałem ponad dwa lata nocami, gdyż stwierdziłem, ze systemy księgowości online dla osób prowadzących jednoosobową działalność kosztują krocie, więc napisałem swój od postaw :). Czyli wystawienia faktur, KPiR, ZUS, podatki, kilometrówka, środki trwałe itd.

Chętnie wysłucham wszelkich uwag jakie macie, czego brakuje, gdyby ktoś chciał nawiązać współpracę, to również jestem otwarty na propozycje.

Zapraszam do korzystania http://www.fakturyplus.pl Domyślnie konto za darmo jest na pół roku, więc wydaje mi się, że to naprawdę w porządku oferta.

Gdyby się komuś spodobało, to nawet jestem gotów sprezentować dla Was konta za darmo na jakiś dużo dłuższy czas w zamiach za konstruktywne uwagi, pomysły.

Przy okazji - najważniejsze :) - mam bon do Helionu za 100zł. Wsród plusujących do końca miesiąca rozlosuje jeden bon, więc jest o co plusować :). Jak Wam się spodoba, to zrobimy znowu jakieś #rozdajo
#ksiegowosc #programowanie #chwalesie #technologia #rozdajo
  • 29
  • Odpowiedz
Domyślnie konto za darmo jest na pół roku, więc wydaje mi się, że to naprawdę w porządku oferta.

@elektronika24: w ifirma podstawowe opcje fakturowania są za darmo na zawsze.

Zatem jeśli chcesz być konkurencyjny na rynku, to pomyśl o dodatkowej opcji cenowej w której jakiś zakres funkcjonalności jest po prostu za free na zawsze.

Chyba, że to co oferujesz jest zupełnie nowe na rynku i możesz pozwolić sobie na inne
  • Odpowiedz
@elektronika24 z całym szacunkiem ale słaba domenę wybrałeś, wpisałem w Google faktury plus i wyskoczył mi na kilku pierwszych wynikach plus ten od telefonów, z tym gigantem nie wygrasz więc albo czeka Cię jeszcze kilku godzinna walka z seo albo zmień domenę póki produkt świeży
  • Odpowiedz