Wyobraźcie sobie, że przylatują obcy, widzą tę naszą niesamowitą cywilizację, kamery praktycznie na każdym rogu, drapacze chmur dostosowane do trzęsień ziemi itd., zabieracie ich na mecz Bayern - Real, oni widzą co się #!$%@? z sędziowaniem i zadają naturalnie nasuwające się każdemu obcemu pytanie: "czemu, do #!$%@?, nie cofniecie sobie tego na kamerce, przecież macie tu ich z tysiąc? xD". "A, bo widzisz, obcy, to by zabiło DUCHA SPORTU" XD

#mecz #pilkanozna #truestory #gorzkiezale
  • 34
@WillyJamess: Zawsze mnie to bawiło : Kamery w piłce nożnej zabijają ducha sportu, ale na mecie biegu na 100 m są od jakiś 40 lat, albo i więcej. Biegania nie da się zabić ;-)
W tenisie, siatkówce - praktycznie w przypadku każdego cywilizowanego sportu.
Kolejna sprawa to sędziowie - jeśli ja popełnię błąd w pracy - podejdę do jakiegoś typa dam mu w twarz i powiem żeby spierdzielał z roboty bo
@Afropolon: Challenge to raczej zły pomysł.

To byłaby totalna głupota.

Obnażyłoby to trenerów-raptusów. W Polsce – nie chcę wymieniać nazwisk, ale to pewnie połowa – wyprztykaliby się z tego challengu w dziesiątej minucie, bo chcieliby sprawdzić jakiś pierwszy lepszy aut.

Albo zostałyby im dwa challenge pod koniec i dla zasady sprawdzaliby w 90 minucie.
@damian_co_dalej: dobrze i co w związku z tym? Powtórki są potrzebne tylko w momencie przerw (wykluczając sytuację faulu/ręki w polu karnym, ale i tak można wtedy wybić na aut i poprosić o "challenge")
@damian_co_dalej: jest też kapitan drużyny, który jest na boisku i mógłby mieć ten przywilej proszenia o challenge. A sędziowie? Jasne, ale wczoraj mieliśmy zbyt ważny mecz z wieloma kontrowersjami na korzyść jednej drużyny. Przy wyniku 2:2 sprawa była wciąż otwarta, a padły dwa gole, których nie powinno być
@WillyJamess: a nie zabije? xD

Piłka nożna to sport gdzie obecnie jest najwięcej gimbusów i Januszy właśnie przez to że jest tak kontrowersyjna, w jakim innym sporcie możesz po przegranej TWOJEGO (xD) klubu napisać, że sędzia pedał źle sędziował, 5 bramek ze spalonego a w ogóle to jedna nawet nie wpadła do bramki tylko liniowy źle zauważył. Tutaj #!$%@? #!$%@? symulant, przewrócił się sam i wolny, a mój ukochany Valduppe skopany