Wpis z mikrobloga

Zacząłem sobie trochę grać w Red Alert 2, bo bardzo mile wspominam tę grę, ale po kilku misjach czuję się znużony. Moim zdaniem ten RTS nie przetrwał próby czasu, w przeciwieństwie do Starcrafta chociażby, w którego nawet teraz chętnie bym pograł (ale nie zrobię tego bo czekam na odświeżoną wersję). Jednak nie ma porównania, król strategii jest tylko jeden.

#gry #retrogaming #staregry #pcmasterrace #strategie #gimbynieznajo #klasyka #rts #starcraft
Bethesda_sucks - Zacząłem sobie trochę grać w Red Alert 2, bo bardzo mile wspominam t...
  • 5
@Bethesda_sucks: tez sie zdziwiłem jak RA2 sie mocno zestarzał. Włączyłem sobie na wyjeździe (miałem 24h nic nie robienia, wiec sobie siedziałem w pokoju hotelowym, a były poblokowane porty m.in. na battle.net) i pograłem, ale to juz nie było to. Nawet nie chodzi o grafikę. Najbardziej przeszkadzało mi sterowanie (zreszta nigdy nie byłem fanem sterowania w c&c), całkowicie ubzdurnione w porównaniu do takiego sc2. O ile oryginalny sc sie zestarzał pod względem