Wpis z mikrobloga

Mam zagwozdkę. Jestem chrzestną 9-latka, za miesiąc #komunia, a ja nie bardzo wiem, co kupić. Miałam kilka pomysłów, ale chłopak ma praktycznie wszystko.
Rolki są, rower kupi chrzestny, aparatu nie warto kupować w dobie komórek (aparat zresztą mają "rodzinny", dodatkowo rodzice planują kupno telefonu), konsolę Xbox ma od 3 lat, deskorolkę ma... Tablet/laptop? Wydaje mi się, że to nie są "zabawki" dla dzieci. Zresztą, korzysta z komputera rodziców. Planszówek/książek nie lubi. Piłkę z Adidasa ma. Marzy o quadzie, ale 1. nie stać mnie, 2. nie będę brać odpowiedzialności za ewentualne skutki uboczne. Tropem jest LaunchPAD, ale muszę się upewnić, że już mu się to nie odwidziało. Może Smartwatch? Co o tym sądzicie?
Na komunię nie zamierzam przeznaczać więcej niż 1500 PLN.
#pytanie
  • 34
@pytaks: Małe chińskie quady 50 ccm kupisz spokojnie do tej kwoty i spokojnie może jeździć. Mój chrześniak ma co prawda ma dopiero 3 lata i jeszcze sam nie jeździ, ale uwielbia jeździć ze mną, czy swoim tatą. :)
@pytaks:
1. jeśli kto ktoś z rodziny to zapytaj co jest obecnie potrzebne
2. jeśli to są "obcy" spoza rodziny, to nie dawaj 1500zł, no #!$%@? xD. Kup dzieciakowi Nintendo 3DS + Pokemony i prezent z głowy. Ewentualnie jakieś Casio G-Shock, ale nie za takie pieniądze. No chyba że srasz pieniędzmi i możesz lub z nieznanych przyczyn chcesz tyle przeznaczyć na obce dziecko/jego rodziców.
@sorhu: Stąd pomysł z LaunchPADem. Tyle, że młody jakoś nie przejawia zamiłowania do muzyki ;)
@uppss @luc_paw Myślałam nad tym, ale z drugiej strony za jakieś 2 lata zapomni o pieniądzach. A prezent (pradopodobnie) mu zostanie
@Gildead: Taaak... Niezbyt mi się to podoba, ale w moich okolicach tak to mniej więcej wygląda. Prezenty urodzinowe i gwiazdkowe kupuję za to do 50 zł.
@kptant Obawiam się, że nie ( ͡°