Wpis z mikrobloga

@monox12: To wy pod tagiem #randomanimeshit nie dowodzicie Animie. Robicie z anime gówno i shit bo tak wam łatwiej. Sprowadziliście tag #anime, i cokolwiek by się nie mówiło o anime, to przez tej #!$%@? tag zostanie odebrane. NIe no obrońcy anime się znaleźli. Chyba kółka wzajemnej adoracji. Lub gorszej adoracji ....
  • Odpowiedz
@AionSama

Nie no obrońcy anime się znaleźli

Chcialbym nakreślić, że sam odwołałeś siebie obrońca anime w poprzednich komentarzach.
Poza tym ty nawet nie wiesz, jak twoje komentarze przyprawiają nas w śmiech. Nawet jednego argumentu twardego nie podałeś, aby utrwalić kogokolwiek w przekonaniu, że jesteśmy zdemoralizowani. Teza bez argumentów jest bezwartościowa
  • Odpowiedz
@monox12: bo ja jetem obrońcą anime w porównaniu do was :) Bondzie lepsi niż ja nie gorsi xD Jak mam argumentować z wami jeżeli wy sami nie wiecie co robicie źle ? Mam wam wytykać każdy wpis który jest na szkodę anime ? Płać mi za to :) Jednak za nim będziesz płacił usun tag :)
  • Odpowiedz
@AionSama: Nie stronię od dyskusji na temat poziomu dyskusji, ale śmieszy mnie pouczanie o trzymaniu poziomu od osoby, która jara się polskimi youtuberami-patusami i ich wojenkami.
  • Odpowiedz
@norypS: nie podoba mi się "powstawania fanartów, doujinów etc, " ale w Japonii hajs musi lecieć. Tylko, że my nie jesteśmy Japonia. I mega #!$%@? mnie pośrednie szkalowanie anime. I wielcy obrońcy tego działania.
  • Odpowiedz
bo ja jetem obrońcą anime w porównaniu do was :


@norypS: Daj mu spokój, powyższy cytat i jego ortografia jest wystarczającym powodem, że lepiej z nim nie zadzierać
  • Odpowiedz
pośrednie szkalowanie anime


@AionSama: ale o czym pan do mnie #!$%@?

jak ludzie zareagują jak powiesz, że oglądasz anime


normalnie, niektórzy się pośmieją że hehe bajki a tym którym to wielce przeszkadza i to powód do obrazy to i tak nie warto się z takimi osobami zadawać :v
  • Odpowiedz