Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zastanawiam się czy iść na #roksa.
Mam 22 lata i nawet nigdy się nie całowałem. Zrobiłem sobie listę plusów i minusów, chociaż wciąż nie jestem przekonany.

Plusy:
+ stracę kompleks prawiczka (w moim wieku może prawictwo nie jest takie złe, ale brak calowania się już tak)
+ dowiem się jak to jest uprawiać seks
+ zrobię to z jakąś doświadczoną kobietą, która się mną dobrze zajmię
+ nabiore doświadczenia i gdy kiedyś będę miał dziewczynę pominę zbędna kompromitacje
Minusy
- cena, 200zl to dla mnie kupa kasy
- strach przed chorobami, bo zamierzam iść do gfe żeby również się całować
- świadomość tego że jestem takim przegrywem że musiałem iść na roksy bo normalnie nie miałem szans na seks

Nie wiem co robić. Najbardziej boję się że dostanę jakiejś choroby (np.opryszczki), i szkoda mi pieniędzy.

#tfwnogf #roksa #dylemat

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop

Czy mając 22 lata stracenie prawictwa z roksa to dobry pomysł?

  • Tak 40.0% (234)
  • Nie 60.0% (351)

Oddanych głosów: 585

  • 69
  • Odpowiedz
@MINDGAME: Moja kumpela ostatnio była w związku z kolesiem, który ma 24 lata i dopiero z nią stracił prawictwo. I co? Nic strasznego się nie stało, chociaż oczywiście na początku chciał zgrywać takiego, co to już przeżył swoje i to ją mocno #!$%@?ło.
A rozstali się z zupełnie innych powodów.
  • Odpowiedz
  • 1
A #!$%@? neiktorzy xD Moje pierwsze seksy byly dopiero po 1.5 roku ze swoim rozowym przez ten czas czulem sie jak #!$%@? i zgodzilbym sie na wszystko by zamoczyc a teraz po seksach? Czuje sie zajebiscie, w zwiazku sie uklada bo juz nie mam parcia ze muszę w muszelke. Takze dla niektorych seks duuuuuzo zmienia takze drogi Opie lepiej sobie znajdz grubsza laske ale wlasna zrobcie seksy przy okazji ona straci na
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: opie, seks to jest seks, podstawowa potrzeba każdego człowieka tak jak sranie, jedzenie czy picie. Nie słuchaj, że najlepiej mieć pierwszy raz z tą jedyną bo ta jedyna nie istnieje, a miłość (jak ja nie lubię tego słowa...) jest tylko miłym dodatkiem do seksu. Najważniejsze co zyskasz dzięki pójściu na roksy to perspektywa, że nigdy więcej nie będziesz musiał odwalać szajsu, czekać, starać się po to żeby mieć seksy, tylko
  • Odpowiedz
@Tudor: nie wiesz co oni myślą więc się nie wypowiadaj na ten temat. Logiczne, że twój 27 letni kumpel nie będzie się tobie żalił, że jeszcze nie zamoczył, podczas gdy ty możesz być (hipotetycznie) #!$%@?ą, który pierwszy raz miał w gimnazjum. O takich rzeczach publicznie nie mówią, a wierz mi, że niezakiszenie do pewnego momentu wywiera skutki na psychice.

Target mocno katolicki - wygląd ma ogromne znaczenie mimo wszystko, człowiek to
  • Odpowiedz
@kicioch To nie zmienia faktu że różowe patrzą z zdziwieniem że chłopak 25 lat nie zamoczył. Więc według tego coś musi być z nim nie tak bo żadna nie chciała skakać na jego bolcu.
  • Odpowiedz
@SandManderek: Nigdy nie spotkałam się ze zdziwieniem w takiej sytuacji. Weź pod uwagę, że kobiety trochę inaczej postrzegają seks niż faceci. Jeśli trafiasz na normalną dziewczynę to dla niej nie będzie miało to żadnego znaczenia.
  • Odpowiedz
NiepełnosprawnaAnia: Kup sobie masturbator np. Tenga Double Hole Cup. Doznania ze strony Sweet bardzo, bardzo dobrze naśladuje doznania płynące z klasycznego seksu i mówię to jako gość, który regularnie uprawia seks. Myślę, że doznanie z prostytutką wiele się nie różni bo i tak nie ma uczuć ani żadnej więzi, więc po co płacić jak można mieć narzędzie, które po 1. Oduczy Cie uścisku własnej ręki (bardzo ważne, długo z tym walczyłem),
  • Odpowiedz
PustaLoszka: Byłem w podobnej sytuacji i wiem że normiki nigdy cię nie zrozumieją. Śmiać mi się chce jak czytam ludzi którzy piszą:

Lepiej pierwszy raz przeżyć z normalną dziewczyną

nie wiem co trzeba miec w glowie zeby isc na rokse zeby "dowiedziec sie jak to jest uprawiac seks" XD

lepiej i tak poczekać i znaleźć dziewczynę.

trzeci wybór to rozpoczęcie szukania dziewczyny.

Czy serio zamoczenie jest dla ciebie aż ważne że
  • Odpowiedz
Zadałeś pytanie w złym miejscu. Różowe będą mówić że to obrzydliwe bo kupczenie seksem albo nawet tylko perspektywą seksu który i tak nigdy nie będzie miał miejsca jest dla nich sposobem na osiągnięcie różnorodnych korzyści - od atencji do korzyści materialnych. Zdecydowana większość kobiet się tak mniej lub bardziej zachowuje. Nic dziwnego skoro każdy z nas lubi gdy mu się poświęca uwagę. Nawet dziewczyny które uważają że takie nie są zazwyczaj uważają
  • Odpowiedz