Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zastanawiam się czy iść na #roksa.
Mam 22 lata i nawet nigdy się nie całowałem. Zrobiłem sobie listę plusów i minusów, chociaż wciąż nie jestem przekonany.

Plusy:
+ stracę kompleks prawiczka (w moim wieku może prawictwo nie jest takie złe, ale brak calowania się już tak)
+ dowiem się jak to jest uprawiać seks
+ zrobię to z jakąś doświadczoną kobietą, która się mną dobrze zajmię
+ nabiore doświadczenia i gdy kiedyś będę miał dziewczynę pominę zbędna kompromitacje
Minusy
- cena, 200zl to dla mnie kupa kasy
- strach przed chorobami, bo zamierzam iść do gfe żeby również się całować
- świadomość tego że jestem takim przegrywem że musiałem iść na roksy bo normalnie nie miałem szans na seks

Nie wiem co robić. Najbardziej boję się że dostanę jakiejś choroby (np.opryszczki), i szkoda mi pieniędzy.

#tfwnogf #roksa #dylemat

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop

Czy mając 22 lata stracenie prawictwa z roksa to dobry pomysł?

  • Tak 40.0% (234)
  • Nie 60.0% (351)

Oddanych głosów: 585

  • 69
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? znowu ten temat, znowu rużowepaski i normiki mówią, że nie warto. Nie zapomnij wspomnieć że nie ruchasz wszystkim znajomym, włącznie z rózowymipaskami. One MUSZĄ wiedzieć, choć kwestia bycia prawiczkiem nie ma dla nich żadnego znaczenia.
  • Odpowiedz
świadomość tego że jestem takim przegrywem że musiałem iść na roksy


@AnonimoweMirkoWyznania: Meh, nie ma pod tym względem róznicy czy zapłacisz za zabawę czy nie.
Oczywiście większa frajda, przynajmniej dla mnie, jest gdy samemu się coś upoluje ale koniec konców chodzi o to samo. Tyle że jak płacisz, trzeba patrzec na zegarek.
  • Odpowiedz
@RVRE_PEPE: Nie ma właśnie możliwości znalezienia dziewczyny. Nie jest się 22 letnim prawiczkiem który się nigdy nie całował bez powodu. Wiadomo że lepiej byłoby z dziewczyną, ale tutaj masz wybór albo seks z dziwką albo z nikim.
  • Odpowiedz
Matko kochana, niewiem kto tu jest bardziej #!$%@?, OP czy odpowiadający.
Czy serio zamoczenie jest dla ciebie aż ważne że masz jakieś kompleksy i chodzisz na #!$%@?? xD Nic to nie zmieni w twoim życiu. Jeśli masz się za przegrywa i myślisz że to dlatego, to prawdopodobnie nie dlatego. Szukaj dalej i nie przejmuj się tak głupotami.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: 1 i 2 minus to #!$%@?, 3 tak samo. Tylko idioci uważają, że facet, który nie chce robić z siebie pajaca i bawić się w jakieś tańce godowe to przegryw. Idź śmiało, ja korzystam regularnie, znam ludzi co także to robią - wszyscy łącznie ze mną są zadowoleni. Idź z 20-30 razy, zobaczysz po tym czasie, że seks to nic szczególnego i desperacja Ci przejdzie. Broń boże nie słuchaj różowych
  • Odpowiedz