Wpis z mikrobloga

Czy jest tu ktoś na tyle doświadczony, by mógł mi porównać sytuacje Assada z sytuacją Karadzica? Bo widzę że ten drugi walcząc o niepodległość posunął się o krok dalej, do ludobójstwa muzułmanów, ale teraz jak porównuje te sytuację to równie dobrze mógłby być to false flag jak było z obecnym Assadem, jakby przygotowując go do #!$%@? go z kraju. Ktoś zna historię i mógłby się podzielić opinią, faktami?
#polityka #historia #assad #karadzic #syria
  • 8
@babisuk: no super rzeczowe info. chciałem rozpocząć poważną dyskusję, nie kończyć tego w dwóch równoważnikach zdania. i ta, 12 minut, może mało, ale spam na mirko jest i po 30minutach jak ktoś nie jest zainteresowany tagiem post umiera . Sam poszukam info w chwili wolnej i rozpisze jak mi się zachce.
@babisuk: jak chcesz to przekonaj mnie faktami że to się ma nijak ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak nie to luz. Ale o to chodzi w dyskusji, nie? wymiana poglądów, wymiana informacji, nie stwierdzeń było tak czy owak. Bardzo krytycznie podchodzę do wykopu i dzielę każde ziarno na czworo i badam pochodzenie, bo zauważyłem, że ludzie tu rozważają jedną możliwą możliwość która pasuje im do obranego poglądu zamiast
@babisuk: no bo w wiki zauważyłem opinie krytyczne, że wcale do wielkiego ludobójstwa za które zapłacił zwycięstwem nie było, nie była to masakra i ledwo kilkaset osób zginęło. Dlatego, false flagiem nazywam możliwe wyolbrzymienie skali ataku, by mieć pretekst by gościa posadzić w pierdlu, a Serbię zniszczyć. Dlatego, pytam. Dlatego, sam sprawdzę źródła i możliwe informację, nie łykam wszystkiego jak czytam. Dlatego, eksploruje wszystkie możliwe wątki.