Wpis z mikrobloga

wy nie rozumiecie nadal tego, że guzik to jedyna osoba, która stanie zawsze w obronie daniela? trzymacie stronę typa, który nic nie robi poza jedzeniem pizzy i piciem piwa, nawet remontu nie ogarnia... a skłóciliście właśnie parę wieloletnich przyjaciół. guzik, to jedyny który gonił łobodę (gdy gocha bała się o dom i życie)... daniel jedynie mógł powiedzieć, że będzie łamany łoboda i nic więcej nie zrobić. i tak było zawsze, wczoraj typ przejechał tyle kilometrów tylko dla daniela i interesowało go co chwile czy wszystko u nich ok, a seba co zrobił? eeee daniel, jakby co to mnie tu nie ma. sytuacja zatoczy koło, wszyscy się za jakiś czas odwrócą od daniela i znów powrócą streamy z guzikiem, ale może już bez wykopków (,)

#danielmagical
  • 14
Cenicie sobie idiote, który jest waszym pupilem bo jest lekko upośledzony i ma nie najwyższe IQ niż prawdziwego kumpla Daniela, który zawsze mu pomaga kiedy tylko może.
Wypominacie mu jakieś brudy z przeszłosci mimo, że Daniel wielokrotnie podkreślał, że sobie to wyjasnili.
Żałosne jest to, że Daniel ceni sobie bardziej opinie wykopu niż jego przyjaciela, którego zna 8 lat no ale cóż
@pieczarkowy: Sorry ale Daniel poklocony z guzikiem bedzie mial kolejna sprawę na glowie i jakość streamow moze sie pogorszyć, takie moje zdanie :/ guzik pewnie da się lubić a kazdy go skreśla po kawałku live który odpalil prywatnie na rejsie :/
@Ruby302:
Ale Seba był przecież totalnie obsrany, nikt mu nie kazał iść się z gnojkiem tłuc, ale chociaż pokazać Danielowi, że ma w nim wsparcie, a nie wystawić kumpla i #!$%@?, mnie w to nie mieszajcie. Zresztą sam Daniel potem do niego miał pretensje.