Wpis z mikrobloga

#!$%@? to pisze pismo do prokuratury. U nas w #slupsku jest taki chłopak co chodził często po ulicy wojska polskiego lubił rozmawiać z obcymi ciekawa osoba nie powiem dużo wymyśla ale spoko się z nim rozmawiało zapewnię kilku z mirków ze słupska wie o kogo chodzi. Pewnego razu został on własnie takim sposobem jak na tym filmiku pobity i okradziony
http://slupsk.naszemiasto.pl/artykul/areszt-za-rozboj-na-niepelnosprawnym,2371470,art,t,id,tm.html
To już jest perfidne znęcanie się nad osoba upośledzona/chora psychicznie która nie zagraża społeczeństwu.... Poświecę kilka dni tych świąt aby rafonixem zajęły się odpowiednie służby. Sprawa się nie przedawniła wiec można działać. Proszę was o dane tego chłopaka na bank powie on policji i prokuraturze co tam zaszło. Tacy ludzie z tą chorobą nie maja znajomych albo maja bardzo ich mało dlatego bardzo łatwo ufają innym i są bardzo im podatni prokuratura i tak zacznie śledztwo bo taka osoba sama nie potrafi się zgłosić na policje.#!$%@? wiadomo czy go tam bardziej nie poniżyli albo ba nawet i zgwałcili
.

-Pokażesz bydlaka

Masakra Rafonix nie wiedziałem,że jesteś pedałem .

sorry za ort klawiatura mi się psuje

#danielmagical
Usunelem_Konto - #!$%@? to pisze pismo do prokuratury. U nas w #slupsku jest taki chł...