Wpis z mikrobloga

Nie mam czasu śledzić afery z tym patusem #rafonix . Mam gotowe pismo do prokuratury i te filmy. Moge podesłać komuś na PW. Wystarczy, że ktoś nagra filmy na DVD i wydrukuje pismo i wyśle listem do prokuratury. Jest ktoś chętny?
Na filmikach jest jak bije wykopowicza @enterex i też jak strzelał petardami do ludzi, jak połamał latarnię na ulicy w Białymstoku, jak ukradli wózek ze sklepu i nim na mieście #!$%@? jakieś akcje. Jest o co się #!$%@?ć. Takiej wszy to nie podaruję.
#polskiyoutube
Pobierz A.....o - Nie mam czasu śledzić afery z tym patusem #rafonix . Mam gotowe pismo do pr...
źródło: comment_4YuHMPN5sLcsLXDZNStVZfUs7cylrSUy.jpg
  • 28
@Axelio: ty jesteś dzieckiem i sie boisz tyle w temacie gdybyś był kozakiem byś poszedł odrazu widać pewnie z 13 lat masz że sie boisz :) hahaha i chcesz wysyłać dowody ty to jesteś jednak agent jak ich mało
@Axelio: nie gadaj że nie masz czasu bo to zajmie max 2 godziny, powiedz wprost że po prostu dygasz się rafonixa (i słusznie bo to nieprzewidywalny patus)
#!$%@?łeś bo jeśli serio chciałeś to rozwiązać to było trzeba zgłaszać do prokuratury razem z materiałem od razu a nie teraz po takim czasie, no ale mam nadzieję że może teraz ktoś znajdzie się by to popchnąć
no ale w sumie dzięki bo może