Wpis z mikrobloga

#danielmagical nie wiem o co ta afera że niby wykop przestaje szanować Daniela, ale jak dla mnie niezależnie co teraz się by wydarzyło to zawsze będzie miał szacunek. Chłopak jest sławny, ma masę problemów przez to, do tego trochę specyficzne otoczenie i jest w tym wszystkim tak na prawdę sam. Mimo wszystko udało mu się pomóc paru osobom, gdyby nie te cyrki z medusą czy innymi patusami to pewnie jeszcze nie raz by komuś pomógł. Mam nadzieję, że wykop nie da dupy i nadal będzie miał tu wsparcie, a element spoleczny wspierający youtuberów pokroju medusy będzie przesiewany i wyrzucany z hukiem pękającej dupy :)
  • 9
@kondek: Bardziej chodzi o to, że widzowie tacy jak ja (oglądam Daniela już ponad półtora roku) zauważyli, że Daniel pod wpływem wypoku podejmuje decyzje co do swojego kolegi Guzika. Ludzie nie powinni się wtrącać w sytuacje z Guzikiem. Guzik to dobry chłop i dużo pomógł Danielowi. Niektórzy źle go oceniają. Daniel powinien sam podejmować decyzje, a nie pod wpływem kogoś. Pozdrawiam.
@Kroomka: z tego co pamiętam to kończyli zawsze przez własną głupote. Z takich grubych afer to pamiętam tylko solgaz, jakos reszta mi umknęła. Wątpie żeby Daniel popadł w niełaskę, może w zapomnienie tak, ale raczej nikt go tu nie będzie mieszał z błotem. I tak my nieźle idzie zachowanie "trzeźwości" umysłu przy takiej sławie. Jakby trafiło na kogoś innego to zaraz by to wykorzystał w pazerny sposób.