Wpis z mikrobloga

Kurde mirki spójrzcie jak guzik próbuję wygryźć Sebe:

1. Podlizuje się nam (wykopowi) pokazuje jakąś śmieszną łyde do kamery inforumując 100 razy, że to dla nas
2. Za każdym razem próbuje umniejszyć Sebie
3. Ignoruje go, zakłoca, zasłania
4. Wymyśla jakaś gównianą historie o haraczach by tylko zdobyć dla siebie miejsce serialu wprowadzajac jakaś FAKE historie
5. Seba coś mówi (śpiew jakiś gówno utwór Gangu Albani) a ten dalej #!$%@? o tym haraczu, zasłaniając swoim łbem sebe, który non stop sie wychyla

Mirki zróbmy coś z tym i przywróćmy wielkiego Baobaba do życia.
Serce pęka - był z nami od początku.

#danielmagical
  • 12
@11mac11: o tym mówię właśnie, to co napisałem to tylko streszczenie w pigułce, ale po prostu strasznie irytuje mnie ten cały guzik. Po dwóch godzinach było widać, że to fałszywa... Jak magical zaczynał remont i miał zaledwie dwa tysiące oglądajacych to nagle z niewiadomych przczyn wyjeżdża. Teraz, gdy magical robi remonty na YT i ma oglądalnosc 8 razy wieksza. Nagle wraca i chce być w centrum uwagi. A baobab no co
Bardzo mi się nie podoba to ze Guzik zgrywa takiego cwaniaka, jeżeli nikt go nie słucha to jest upierdliwy , nie jest świadomy chyba z jakimi ludźmi ma do czynienia (my mirki) i nie zdaje sobie sprawy jaki zasięg ma to co mówi (wszystko ładuje na mirko) interakcja natychmiastowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) #guzikout