Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pierwszy i ostatni raz posłuchałem się #rozowepaski i przyznałem się do prawictwa. 2/10 nie polecam. Co z tego że różowa nie była z tych dynamicznych, jeśli tak samo jak ekstrawertyczki "szuka partnera a nie ucznia". Poza tym powiedziała swoim znajomym i się teraz ze mnie nabijają (mamy dużą część wspólnych znajomych). Pewnie wszyscy się z czasem dowiedzą i będę musiał zmienić znajomych, żeby nie mieć -100 pkt. na starcie u nowo poznanych różowych.


#seks #smutnazaba #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Pierwszy i ostatni raz posłuchałem ...
źródło: comment_MPfMyXtJ0IURZDmQJERlijiOWyUZgSlF.jpg
  • 45
OP, bez kodu: @pelen_spokoj: @bohater_o_tysiacu_twarzy: @OpsMom: tak jak mówi @AgentGecko, sama zapytała. Miałem się nie przyznawać sam z siebie, ale wiedziałem że różowe często lubią gadać o byłych lub seksie i takie pytanie może paść. No i na którymś tam z kolei spotkaniu zaczęła nawijać co lubi w seksie a co nie, i spytała się co ja lubię w seksie. Jak już zapytała, to odpowiedziałem. Ale nie
zaczęła nawijać co lubi w seksie a co nie


@AnonimoweMirkoWyznania: tak po prostu? może to jakaś nimfomanka? xd dlatego też szuka kogoś doświadczonego, to by wyjaśniało

żeby nie było, ja wiem, że laski też lubię seks, ale żeby tak z bomby na spotkaniu sama z siebie wyjechała? wydawało mi się, że większość lasek omija takie tematy, a jeśli już, to nie są zbyt wylewne