Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pierwszy i ostatni raz posłuchałem się #rozowepaski i przyznałem się do prawictwa. 2/10 nie polecam. Co z tego że różowa nie była z tych dynamicznych, jeśli tak samo jak ekstrawertyczki "szuka partnera a nie ucznia". Poza tym powiedziała swoim znajomym i się teraz ze mnie nabijają (mamy dużą część wspólnych znajomych). Pewnie wszyscy się z czasem dowiedzą i będę musiał zmienić znajomych, żeby nie mieć -100 pkt. na starcie u nowo poznanych różowych.


#seks #smutnazaba #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Pierwszy i ostatni raz posłuchałem ...

źródło: comment_MPfMyXtJ0IURZDmQJERlijiOWyUZgSlF.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@Haneul: przeciez kazdy normalny facet mysli o seksie, a co dopiero prawiczek. Smieszne jest to jak rozowe i bialerycerzyki daja gowno rady o wielkiej milosci, a prawda jest taka, ze 99 procent prawiczkow zaruchaloby kazda pierwsza chetna.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli to dla ciebie taki wielki problem, to jak wyglądają twoje pozostałe aspekty życia towarzyskiego? xD No sory, ale w głowie mi się nie mieści, że dorosły człowiek może dawać o to #!$%@?. Powinienem poświęć życie na badanie normików
  • Odpowiedz
Ups: Przerabiałem to. "Trzeba być szczerym". Sranie w banie.
Może nie zostawiła mnie od razu i nie usłyszałem tego tekstu, ale widać było, że ma problem, ciągle jakieś teksty, że "dobry seks jest ważny" itd. To co, na #!$%@? mam iść, żeby poćwiczyć zanim mi dupy dasz, czy jak? Oczywiście ostatecznie nie poruchałem, bo wiedziała, że desperata można zwodzić.
Nie przejmuj sie OPie, wyciągnij wnioski i tyle, czkowiek uczy się na
  • Odpowiedz
Mirabelka91: Bo jesteś przygłupi - takie rzeczy się mówi dopiero jak już jesteście parą, a laska jest w tobie zakochana, a nie każdej przeciętnej lasce, którą spotykasz, żeby zaruchać. 22-latka a szuka partnera, a nie ucznia? To jakiś przechodzony szlauf raczej i powinieneś się cieszyć, że syfa nie złapałeś. Mój 1 i 3 chłopak byli prawiczkami, z 3cim jestem 3 lata już. Osobiście najgorszy był 2gi który nie był prawiczkiem, zdradził
  • Odpowiedz
Może nie zostawiła mnie od razu i nie usłyszałem tego tekstu, ale widać było, że ma problem, ciągle jakieś teksty, że "dobry seks jest ważny" itd. To co, na #!$%@? mam iść, żeby poćwiczyć zanim mi dupy dasz, czy jak?


Tak jej powiedziałeś? :D
  • Odpowiedz