Wpis z mikrobloga

#wedkarstwo #coolstory Pomagam teściowi w biznesie prowadzenia łowiska wędkarskiego, ma 6 stawow i dośc spory teren. W zasadzie jestem odpowiedzialny za reklame i kontakt z klientami. Rozpoczął sie sezon wiec roboty jest od groma a ja jeszcze mam swoją firmę i pracę. Wszystko byłoby w porządku gdyby nie to, że klienci w tej branży to po prostu ZŁOTO rodem past o ojcu wędkarzu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W odpowiedziach na pytania nadesłane drogą elektorniczną jak i telefony od potencjalnych klientów zawsze staram się odpowiadać bardzo krótko, nie wdawać się w żadne nawet najmniejsze dyskusje, omijam kwestie związane z rozmiarami ryb, karmieniem, prowadzeniem łowisk, weterynarzami. #!$%@? najlepiej by było gdybym nie mowił TOTALNIE nic - bo każda dyskusja prowadzi do dwóch rzeczy.

1. Narzekania na prawo PZW - że małe ryby, że limity i że #!$%@?ć PZW i żebyśmy nie przestrzegali wymiarów ochronnych
2. Oni wszystko wiedzą najlepiej, możesz mieć nawet doktorat z hodowli ryb a i tak #!$%@? wiesz i gówno w życiu złowiłeś. I oni zawsze łowią okazy po sto kilo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Od 40 minut mailuje z jednym z naszych klientów, ja odpisuje "tak" lub "nie" a on #!$%@? elaboraty na 5000znakow każda wiadomosć i już wysłał takich 7 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na koniec załączam ostatnią jego wiadomość ENDŻOJ!

Właśnie i to błąd ma Pan swoje łowisko i może Pan wszystko (mieć w dupie ten zasrany PZW) 30 cm karp więcej nie ma jak 1 kg może nawet nie więc szkoda zabijać 50 cm to już około, 2,5 kg to taki już jest wiarę ok dla tych co zabierają szkoda karpia to piękna i waleczna ryba zlowilem kilka po 18kg to co robi taka ryba to rewelacja :-)


Karpie po 18kg ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 7
@Heart: jak tam jeżdze do teścia to zawsze pierwsze co robie to wychodze w teren pogadać z wędkarzami. Każda rozmowa to złoto, żona zawsze sie pyta co ja tam robie i o czym ja tam tak ze wszystkimi gadam. A ja po prostu mam takie wewnętrzne #heheszki czasem nawet jak są jacyś genialni bajkopisarze to i kielona czy piwo z nimi wypije aby móc posłuchac tych opowieści jak to łowili 20
@Sloneczko: Właściciel stawów na które jeżdżę zawsze ma jakieś złote historie, macie wieczną beke chyba z tych wędkarzy XD raz opowiadał jak ludzie potrafią wynosić ryby, nawet pokroić karpia i kłaść w kieszenie XD