Wpis z mikrobloga

Ktoś tam pewnie z Was kojarzy #pyrkon. Jeżeli tak to wpadamy z taką pewną nowiną, że gier Blizzarda na nim na pewno nie zabraknie. Wpadamy tam i rozkładamy swoje stanowisko, na którym będziemy posiadać m.in ponad 50 komputerów, na których będzie można pograć w #heroesofthestorm, #overwatch, #hearthstone, #starcraft2 oraz #diablo3

Dodatkowo udostępniamy kącik retro do pogrania w takie tytuły jak: SC:BW, Warcraft 1-3, Diabolo 1 oraz 2.

Nie byłoby zabawy bez nagród, więc je też tam ze sobą przywieziemy - spokojna głowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście znajdą się również w naszym grafiku różnego rodzaju prelekcje, więc jak coś to można wpaść i posłuchać.

Będziemy w Hali 5A przez całe 3 dni trwania wydarzenia, więc wpadajcie przybić pjonę. (mapka oraz więcej info w newsie poniżej).

http://www.blizzone.pl/blizzone/blizzone-na-pyrkon-2017

#blizzard
Blizzone - Ktoś tam pewnie z Was kojarzy #pyrkon. Jeżeli tak to wpadamy z taką pewną ...

źródło: comment_x9u5WChZGiv2DVHCxfU4mZ5oPHPC7H5B.jpg

Pobierz
  • 11
@gorzka: Problem w tym, że mirkiem to jestem przede wszystkim ja, a mnie nie będzie na wydarzeniu niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Możesz kontaktować się z @TheNaturator - drugi mirek po mnie, który będzie na wydarzeniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)