Wpis z mikrobloga

#pokazhejtera
I nie minęło 24 godziny, a już pierwsza patologia wychodzi z mirków - teraz już wystarczy nieprzychylny komentarz pod swoim imieniem i nazwiskiem, a Twoje personalia i zdjęcie lądują na mirko.

Ogarnijcie się.

Poniżej lista internetowych "zbrodni", które "karane" są przez bezwzględnych mirków
Kim jest #!$%@? Magical?
jedź z nimi, magical to frajer
Patusy czuwają z Bygdoszczy i Torunia
Medusa sam jedzie z kimś...
Mam nowe zwierzątko magicala
JDM tak, znam rozwinięcie skrótu
Oglądam Magicala co za debil
A ten zjeb się boi i stream na fortecę robi
Margines społeczny matka alkoholiczka...
Promuje patologię żeby mieć o czym nagrywać
Póki co tyle, a scrollowałem tylko 5 minut. Jest tego znacznie więcej.

Ten tag powstał w celu walczenia z chamstwem, wulgarnością i patologicznie zachowującymi się dzieciakami, a nie, żeby dla kilku plusów z byle gównianego powodu wywlekać czyjeś zdjęcia i personalia żeby go wyśmiać. Niczego się nie nauczyliście.
  • 10
@VAPORWAVE: jestem tego samego zdania. W dodatku nadal widzę wyzywanie ajspitki od #!$%@?, bo jest jakiś film z profilem kończącym się na zębach, na którym jest #!$%@? wie kto.

@m__b @a__s @wykop @moderacja nie sądzicie, że należałoby coś zrobić z wpisami spod tagu #pokazhejtera? Przecież tam latają zdjęcia i personalia w postaci imienia i nazwiska osób niepublicznych, w dodatku bez ich wiedzy czy zgody, przedstawiane w celu ich szkalowania i
@MarianKolasa: Może z wrzucaniem zdjęć na wypok trochę akcja na bakier ale samo wysyłanie informacji co ich dzieci robią w internecie to akcja na duży plus bo rodzice może w końcu się za nich wezmą a jak widać większość nawet 15 lat nie ma. A co do ajspiatki to po tym jak podobno jej zdjęcie wylądowało na wypoku to jej nie widziałem ani razu xD
@MarianKolasa: Beka z tych stulejarzy, tutaj gościu wrzuca zdjęcie dzieciaka, który nazwał kogoś cwelem xD

HURR DURR 12-LATEK KOGOŚ WYZWAŁ, EHH CO ZA PATOLOGIA MUSI BYĆ U NIEGO NA CHACIE, MAM NADZIEJĘ ŻE KTOŚ PRZYJRZY SIĘ TEJ RODZINCE, BO WIDAĆ ŻE NIE POTRAFIĄ WYCHOWAĆ DZIECIAKA, MATKA PEWNIE PIJE A OJCIEC KRADNIE