Wpis z mikrobloga

Przyglądam się tej całej aferze z #danielmagical i chyba wiem na czym to polega. Teraz wszyscy jadą po jakichś tam meduzach i isamu - niby wszyscy solidarnie ich jadą i powinno się to na nich źle odbić, ale spójrzcie na to z innej strony - ja o tych typach usłyszałem dopiero po tej aferze. I w pierwszym odruchu chciałem sprawdzić co ci ludzie tworzą na co dzień, jeśli odwalają takie akcje. I na szczęście się opamiętałem - bo to o to właśnie tutaj chodzi. O wejścia. Może i stracą kilka subów po tych akcjach, ale nieporównanie więcej osób zajrzy na ich kanał choćby zobaczyć ich gęby w innym kontekście. I saldo będzie się zgadzać.
  • 7
@Rocknex: Ruch się na pewno zwiększy. Nie jestem ekspertem, ale jeśli ktoś subskrybuje ich kanał to raczej ogląda ich filmy i z nimi sympatyzuje. Więc tak szybko nie odejdzie. A odsłon od nowych osób będzie mnóstwo, przy czym pewnie jakiś % zostawi suba.

nieważne, co o mnie mówią, ważne, żeby poprawnie pisali nazwę kanału
@EmTeKa zauważ że początkowo dla takich agencji liczyły się tylko cyferki w tabelakach, w postaci subów i wyświetleń. Teraz to wszystko obraca się w czarny PR. Jeżeli każda z tych agencji przekalkuluje, że przez swojego partnera ich marka będzie kojarzona z popieraniem nienawiści, gróźb karalnych oraz demoralizowaniem młodzieży to szybko odetną się od zginłego jaja. Kwestia tylko rozmachu "przypięcia" łatki degenerata. Jeżeli każdy tych Yt kojarzony będzie z głównie z patologią to