Wpis z mikrobloga

@ikar4 wtedy do Lewego nie przywiązywano tak wielkiej uwagi, był dobry, ale nie przesadzajmy przez te kilka lat stał się kilka razy lepszy przez co teraz by miał mocniejsze krycie
@Tratak: Bayern to nie jest nasza reprezentacja, że można pokryć Lewego we trzech i odpuścić innych zawodników. Siła ofensywna Bayernu jest na tyle duża, że tylko głupiec ryzykowałby w ten sposób
@DannyMurillo też mnie wkurza robienie z niego 2 messiego (oczywiście ze starych czasów)
@ikar4 we wcześniejszym roku w lidze mistrzów lewego kryło w połowie meczów 2 zawodników, a bayern tak jak wspomniałeś to nie tylko lewy. Gra tam jeszcze kilku innych dobrych zawodników ;)
@Tratak: @ikar4: @DannyMurillo: Polecam Wam zagraniczne fora - gdzie nie wypowiadają się Polacy (na przykład forum Bayernu Monachium). Płacz po Lewym jest przeogromny. Zresztą nie ma się co dziwić. Nie wiem, czy oglądacie Bundesligę, ale Lewy naprawdę jest w tym sezonie Top3 zawodników w Europie. Strzela nieprawdopodobnie dużo, asystuje, robi miejsce innym, strzela wolne, karne, skupia na sobie obronę.

To tak, jakbyście się dziwili, że kibicie Realu płaczą, bo
@KonfederatZBaru nigdzie nie napisałem że lewy jest słaby. Sam sądzę że ma szansę wygrać złotego buta, ale chodzi mi o to żeby nieporównywać go do messiego (z tych czasów gdy był w formie).
@Tratak: Robben, Muller i reszta potrafią dobrze grać, czy Lewy jest przy nich czy nie :) Tyle tylko, że tak naprawdę Bayern chyba nie ma przetrenowanego wariantu bez niego. On grał cały czas, więc dziś czas na test wariantu B w warunkach bojowych.
@xenir ja tam liczę na to że muller w końcu pokażą swoją klase :) Ribery ostatnio gra coraz lepiej. Według mnie i tak nojgorszą z możliwych strat byłby neuer, na szczęście w tym meczu już gra
@xenir: Robben jest w bardzo dobrej formie. Muller jest w tym sezonie w beznadziejnej formie. W lidze Muller strzelił 4 bramki, a Lewy 26...

Robben, Muller i reszta potrafią dobrze grać, czy Lewy jest przy nich czy nie :)


@xenir: Znowu powołam się na argument z Ronaldo. Bale i Benzema też potrafią grać, ale co z tego? Ronaldo jest najważniejszym piłkarzem w Realu tak jak Lewy w Bayernie i Messi