Wpis z mikrobloga

Jakiego operatora kartę #prepaid najlepiej zakupić osobie jadącej do #niemcy ? oczywiście polską, taką bezobsługową (doładuję i nie muszę nic zagranicą więcej robić) i z tanimi połączeniami do Polski jak w kraju docelowym ? ceny w #roaming są coraz niższe i stałe za odbieranie - ale na pewno nie każdy operator ma takie same stawki za połączenia z Niemiec do Polski będąc w Niemczech?
Pytanie 2: czy niema tak jak dawniej ograniczeń w uruchomieniu i korzystaniu z roamingu dla nowo kupionych kart ? jak macie jakieś sugestie porady to z góry dzięki :) wyjeżdża starsza osoba która niema komórki a dobrze jakby miała kontakt ze światem:)
#gsm #telekomunikacja
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@s_t_u_l_e_j: Dzięki, oferta interesująca, ale wolałbym jakiegoś "normalnego" operatora, gdyby nie ta konieczność rejestracji to nad lyca bym się zastanowił, a taka to nie chcę im podawać swoich danych które niewiadomo gdzie będą przechowywane, w lyca trzeba się autoryzować w mało poważnych punktach typu kiosk, warzywniak i inne takie, nie chcę aby tam były przechowywane i nie wiem jak wykorzystywane moje dane takie jak PESEL, numer dowodu osobistego itp
Tak
  • Odpowiedz