Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę te całe ceidg. I te wszystkie pieprzone windykacyjne firmy.
Nie dość, że na maila dostaje spam reklamowy. O przepraszam. "zapytania o zgodę na wysłanie oferty przez firmę, która zajmuje się X i Y i w ogóle jest na rynku od 20 lat".
To jeszcze teraz windykacje zaczęły dzwonić, bo znalazły mój numer pod tym adresem w internecie, a w budynku obok szukają Pana Damiana X, Jarosława Y i czy mogę im pomóc, a jak nie, to czy mogę zapisać sobie numer, nazwisko i jak mi wpadnie kiedyś w łapy to poinformować wszystkich.
Aaaaaghr.
Jeszcze odpowiadam babeczce, że to -nta prośba taka w tym roku i mam ciekawsze zajęcia, a ta łaskawie stwierdza, że rozumie, ale nadal, że bardzo prosi.....

Wiem, mogę umieścić w ceidg fake maila i telefon, lub skasowac, lub prepaid, sęk w tym, że czasem jednak urząd dzwoni korzystając z tego numeru.
Żałuje, że nie ma dwóch pół - telefon dla urzędu (niedostepny w bazie publicznie) i telefon dla ludzi - JEŚLI chcę podać.

No.. wyżaliłem się.

#ceidg #dzialalnoscgospodarcza #windykacja #dlugi #totwojapraca
  • 10
@maur nie dałem numeru do ceidg i nie miałem z tego powodu żadnych problemów. Powiem więcej - raz dzwoniła Pani z ZUSu bo coś się nie zgadzało w deklaracji i prosiła o poprawienie.
To jeszcze teraz windykacje zaczęły dzwonić, bo znalazły mój numer pod tym adresem w internecie, a w budynku obok szukają Pana Damiana X, Jarosława Y i czy mogę im pomóc, a jak nie, to czy mogę zapisać sobie numer, nazwisko i jak mi wpadnie kiedyś w łapy to poinformować wszystkich.


@maur: przeżyłem dokładnie ten sam scenariusz. Teraz używam takiego programu dla androida który sprawdza nieznane numery w bazie danych zanim odbiorę