Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #vlcd #psmf mam takie pytanko do osób które były na psmf, jak często robiliście refeed, jak często warto go robić (w sensie czy warto raz na tydzień tak jak jest w książce)? Jak juz robię refeed to dać do niego węgle? Jakieś bataty czy cos czy raczej trzymać się tłuszczy?
Jestem 8 dzień na psmf i powoli zaczynaja mi lecieć wyniki siłowe w dół i zastanawiam się czy refeed nie jest dobrym pomysłem? Ile wam poleciały w dół wyniki na diecie?
  • 9
@Bastgda: czemu bataty xD wegle to wegle. U mnie wyniki szly do gory. Nie wiemy na jakim poziomie jestes/jaka objetosci treningowa itp. Spadki moga byc spowodowalem "gorszym dniem". Organizm moze miec klopoty na poczatku na przestawienie sie na lowcarb. Jak nadupcalem vlcd to bez reefedu przez caly okres.
@Bastgda: @hornysausage: w teorii wegle powinny pochodzic z dobrego zrodla czyli zimnioki, ryze, kasze, makarony, ale jezeli od czasu do czasu opieprzysz coś śmieciowego załóżmy 20% diety będzie pochodziła z żelek czy batonów to nic wielkiego się nie stanie.
Co do cheat daya, bo to w sumie o to pytasz to są dwie szkoły. Jacek Bilczynski mowil wlasnie o tych dobrych zrodlach wegli, a inni jedzą więcej tłuszczy, ale też
@Bastgda: może to nie będzie odniesienie żadne, ale nie będąc na ksiązkowym psmf tylko swoim vlcd (1200kcal, 250g b) nie robiłem refeeda do samego końca
nie ma się co martwić wynikami, bo to normalne
@szansa: ile czasu siedziałeś na psmf?
Wbrew pozorom w miarę się dobrze czuje na tych kaloriach, nie czuje jakoś głodu, jednak niskie węgle bez skoków insuliny to zbawienie na redukcji. Tak się zacząłem zastanawiać czy jest sens załadować węgle od czasu do czasu zeby uzupełnić glikogen, psychicznie i fizycznie jestem w stanie wytrzymać spokojnie bez tych reefedow.
@Bastgda: ja podczas 5 tyg na pmsf poprawiłem przysiad i martwy, 1rm w klacie tylko poszedł w dół. Dopiero po tygodniowym deloadzie jakieś 2 tyg po zakończeniu diety wyniki poszły na łeb, na szyję w dół, ale to raczej rezultat zbyt długiego roztrenowania. Nie nastawiaj się na to, że siłę stracisz tylko chwyć za jakiś program z rozsądną periodyzacją i dasz radę ( ͡° ͜ʖ ͡°) co