Wpis z mikrobloga

Mam problem po aktualizacji #windows10 . Mianowicie wyglada to tak ze czesto zrywa mi połaczenie z siecią, znikają i za chwile wszystko wraca do normy.

Kolejny problem to dźwięk. Skaczacy, i również znikajacy. Przy słuchaniu muzyki potrafi sie sam sciszyć, lub kiedy daje głośniej to znika całkiem.

Generalnie to próbowałem instalować sterowniki do R510LN ze strony Asusa ale efekt taki ze w ogole nic nie działało. A przy sterownikach do X550LD było troche lepiej ale potem zaczynały znowu krzaczki. Dodam ze próbowałem stery od X550LD dlatego ze wszystkich programach typu AIDA or Everest czy HWiNFO laptop pokazuje sie jako własmie X550.

Jakieś pomysły co mozna byłoby ew zrobić jeszcze? Na #windows10 system działa szybciej niz na #windows8 8.1 ( chociaz być moze to tylko złudzenie bo dawno nie robiłem formata ) dlatego średnio widzi mi sie powrót do starszej wersji.

Dziękuje za pomoc ;)

#windows #komptuery #komputery #pcmasterrace #pc #problem #software #asus #sterowniki #wifi #sound #dzwiek
  • 1
@freakshow próbowałeś wywarzywić wszystkie stery dźwiękowe i zainstalować konkretny na czysto? Co do sieci zczaj model lapcia dokładny i ściągnij domyślne sterowniki LAN i karty sieciowej. Zawsze to jakiś początek :x