Wpis z mikrobloga

To jest jakiś żart, gość znalazł małe szczury i pyta się co zrobić a połowa wykopu doradza mu hodowanie i opiekę nad dzikimi szczurami a ludzi którzy radzą to zabić nazywają patologią xD
Ja myślałem, że ten syndrom Bambiego to dotyczy dość małego odsetka ludzi i to w miażdżącej przewadze różowych które naoglądały się za małego bajek Disneya a tu okazuje się, że nie. Naprawdę takie cudowne wydaje się życie pośród wszelkiego rodzaju gryzoni i innej zarazy? Jak spółdzielnia przeprowadza regularnie deratyzację, mięsko kupuje się w sklepie a wszystkie problemy z takim dziadostwem was nie dotyczą to potem się wydaje, że to słodkie zwierzątka, polecam pomieszkać sobie w obecności takich stworzeń to zobaczymy co powiedzie.

#zwierzaczki #zwierzeta #bekazpodludzi
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@turok2016: bo to jest definicja #!$%@? w XXI wieku. Wszystko co malutkie jest "takie sliczne". Deratyzacja 1000 szczurów - ok. Maly szczurek na zdjatku - o Jesu o Jesu jakie sliczne. Nie mozna nic mu zrobic!! Mordercy!!! Nalezaloby wprowadzic w sklepach z miesem karty uprawnieniowe. Kupujesz cielecinke? Musisz pojsc zobaczyc jak sie pozyskuje miesko. Kurczaka? Uprawnienia uzyskujesz ucinajac kurczakowi w specjalnym zakladzie leb. Nie jestes w stanie patrzyc jak swinka
  • Odpowiedz
@Wolsky możesz napisać jak do tego doszło?

U ojca w samochodzie jeździł jeden taki #!$%@?. A z kilka tygodni. W końcu się go przyczailo i najpierw dostał kijem, a później piesek tylko chapnął raz i po szkodniku.
  • Odpowiedz
@Mavio: To jest jedyny powód dlaczego nie kupiłam węża. Nie miałabym serca dawać mu żywych stworzeń :(
Ktoś inny ok ale jakbym miała wrzucić mysz do akwarium węża ro czyłabym że to ja zabiłam tą mysz.
  • Odpowiedz
@Mavio: No dlatego nie kupiłam nigdy węża. Nie chciałabym przyczynić się do śmierci gryzoni ale nie chciałabym też zagłodzić węża bo węże są fajne. To był ogromny dylemat jak w przedszkolu tata chciał kupić mi węża bo znajomy sprzedawał.
  • Odpowiedz
@turok2016: dobrze ze kleszcze nie wygladaja jak male pieski, bo to #!$%@? tez by chcialy hodowac xD takie uroki wykopu niestety, trafiaja sie lekarze, zajebisci programisci itp, ale sa tez tępe #!$%@? i niestety ta druga czesc ma najwiecej do powiedzenia w tematach o ktorych najczesciej pojecia nie ma
  • Odpowiedz
@Asteroida: komarom tez okna otwierasz #!$%@?? xD kotleciki na obiad smakuja w niedziele? ciezko ci tłumoku pojac, ze sa stworzenia ktore sie okresla mianem szkodnikow i nie trzyma sie ich w domu, nie karmi i nie glaska tylko tępi?
  • Odpowiedz
@turok2016: Równie #!$%@?ęty poziom #!$%@? prezentują ci od "zrób program kosmiczny" "zajeb łopatą". Ale wszystko przebija sam OP który chciał wyżebrać rozbierane fotki od tych różowych
  • Odpowiedz
a co złego jest w tym aby ubić je łopatą?


@turok2016: Niestety fakt, ze zadajesz to pytanie ucina mi możliwość odpowiedzi. Co jest złego w napluciu na krzyż? Co jest złego w masturbacji publicznej? Jak się nie ma empatii to nic.
Wziął je do siebie to niech teraz weźmie odpowiedzialność i pozbędzie się humanitarnie najlepiej oddając do TOZ albo weta. Trzeba było nie ruszać.

I serio nie próbuj mi wyskakiwać
  • Odpowiedz
@Naxster: TOZ albo wet przyjmą dzikie szczury? xD I co jest niehumanitarnego w zabiciu np. łopatą? Przeciez one i tak cierpieć nie będą szybka, bezbolesna śmierć więc jest to jak najbardziej humanitarny sposób a, ze poza twoim komfortem psychicznym to już inna bajka.
  • Odpowiedz
Nie zesraj się z tym syndromem Bambiego. Zwykły ludzki odruch,żeby #!$%@? nie zabijać. Ale i tak tego nie pojmiesz,buszmenie


@Asteroida: nie popuść w gacie ekomanie. Co innego jest znęcać się nad psem czy kotem, a co innego stwarzać dogodne warunki do życia szkodnikom, które się mnożą i niosą realne zagrożenie. A, i obelgi weź sobie używaj w domu jak ci mama pozwoli, a z innymi rozmawiaj kulturalnie.
  • Odpowiedz