Wpis z mikrobloga

najśmieszniejsze jest to, że afryka ma #!$%@? przez pomoc białego człowieka, gdybyśmy ich zostawili w spokoju to żyłoby im się lepiej. Póki ich liczebność była kontrolowana naturalnie nie było problemu, teraz jest ich coraz więcej i mają coraz większy kłopot.


@Dolan: bzdura jak stąd do murzyńskiej chaty. Spadek śmiertelności niemowląt jest głównym czynnikiem ograniczającym wzrost populacji.
  • Odpowiedz
@Dolan: bo generalnie plan jest taki aby afryka przestala byc zadupiem z dzietnoscia rzedu 6-7 i brakiem w sumie wszystkiego?
mozna by ich zostawic by sie ,,regulowalo naturalnie", ale chyba nie o to chodzi w tym słynnym rozwoju cywilizacyjnym
  • Odpowiedz
@alex-fortune: pominąłem to że zalewamy ich pomocą humanitarną w której jest jedzenie najgorszej kategorii, wysoko przetworzone. Im serio było lepiej kiedy musieli wytwarzać jakąkolwiek żywność samemu a tak uzależnili się od pomocy, przez to w niektórych regionach padło rolnictwo/uprawy.
  • Odpowiedz
@R2D2_z_Sosnowca wybór prosty. Żadnej pomocy Afryce bo to im tylko szkodzi. Uczą sie że bez wysiłku da się żyć. Zobacz jak nurkuje RPA bez białego człowieka. Tam jest mentalność "po co mam siać więcej niż mi trzeba w tym roku, sąsiad mi da bo ma więcej". A potem jak przyjdzie susza to wszyscy umierają z glodu bo jeden sąsiad wioski nie wykarmi. Nie myślą o przyszłości. Nie planują. Żyją z dnia
  • Odpowiedz