Wpis z mikrobloga

#gothic
Pytanie o pozyskiwanie RUN, z innych niż tworzenie źródeł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bryłą "Loadu"[sic*] (bo wczytywałem chyba z 20 razy zanim udało mi się zabić poszukiwacza tak żeby dobił go spell a nie ja) pozyskałem już runy od Poszukiwacza i Szkieleta-Maga.
Po 1. czy oni zawsze będą mieć te same runy?
Po 2. z kogo/czego jeszcze, albo w jaki jeszcze sposób można jakieś ciekawe runy pozyskać?
Wołam nolife'ów gothicowych: @Jurigag i @Karatte
Dzieki za info!
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@Barto_ pamiętam, że kilka run leży porozrzucanych po górniczej dolinie np. przy przy krypcie (tam gdzie szukasz amuletu Angara)
  • Odpowiedz
@Jurigag: Bug bugiem, ale patrząc z takiego zdroworozsądkowego punktu widzenia, trochę głupie jest oczekiwanie od maga, że nauczy się tworzenia wszystkich run, z których chce korzystać. Jakby nie mógł po prostu podejść do kolegi z klasztoru, który już się na tym zna, dać mu kamień runiczny, poprosić o stworzenie runy i ewentualnie zapłacić za fatygę. Albo, skoro już o tym mowa, zabrać run od zabitego przez siebie poszukiwacza. Ze strony twórców
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@tomeg no np jak trzeba zrobić Młot Lou. To możesz go zrobić samemu albo poprosić tego pirata... to czemu nie może ktoś Ci zrobić run? zwłaszcza że i tak jest kilka takich, które leżą sobie gdzieś na ziemi i można z nich korzystać. więc nie można tutaj mówić o jakimś polączeniu runy z dusza osoby, która ją zrobiła...
  • Odpowiedz
@Barto_: tym tokiem myślenia można zabić każdego handlarza i brać itemy "bo to nie bug".
Orkowi szamani też mają runy, śmiertelni magowie w klasztorze mogą dropnąć Pocisk nieprzytomności.
Te od Poszukiwaczy (Śmiertelna kula i coś tam jeszcze) są kiepskie bo wymagają 6 kręgu.
Ogólnie nie polecam takiego stylu gry bo akurat mag nie narzeka na niedobór PNów i można spokojnie uczyć się tworzenia run samemu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@mirasKo-Kalwario z poszukiwaczem jak i wszystko co używa czarów. szkielet-mag, ork-shaman, niektórzy npcty. Pizgasz w kogoś Bryłą Lodu wyciągasz broń i lejesz, jak zostanie przeciwnikowi malutko hp to pozwalasz żeby dobił go czar, który trochę tam dmg zadaje. No i jak zabije go bryła to w ekwipunku będą runy, którymi postać może się posługiwać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz