Wpis z mikrobloga

@EmielRegisRohellecTerzieff-Godefroy: Sam testujesz czy na PClabie testują? Bo brzmisz jak ktoś, kto kupił procka tylko do testów. Dobrze powinieneś wiedzieć, że coś jest nietak jeśli R7 jest gorszy od FXa albo 2500. Ja wiem, że Ryzen nie jest jakimś super łatwym procesorem do konfiguracji, ale żeby nawet to s--------ć? XD
  • Odpowiedz
Sam testujesz czy na PClabie testują? Bo brzmisz jak ktoś, kto kupił procka tylko do testów. Dobrze powinieneś wiedzieć, że coś jest nietak jeśli R7 jest gorszy od FXa albo 2500. Ja wiem, że Ryzen nie jest jakimś super łatwym procesorem do konfiguracji, ale żeby nawet to s--------ć? XD


@Amasugiru: Gościu opieram się na testach Pure PC które wiszą niżej w tagu...O kij Ci chodzi? Odbij chamie
  • Odpowiedz
@EmielRegisRohellecTerzieff-Godefroy: Od posta PurePC było ponad 30 wpisów pod tagiem, więc wypadałoby dopisać coś pod to.

A co do testów PurePC to pozostaje mi się tylko uśmiechnąć. Dosłownie wszyscy mają bekę z ich recenzji. FPSy na podkręconym 1700 i 3200MHz RAMach są niższe niż na stockowych 2666Mhz gdziekolwiek indziej, z porównywalnymi GPU.

Zresztą, odkąd PurePC powstał to nie pamiętam ani jednego testu, w którym AMD by wygrało z rywalem z
  • Odpowiedz
@EmielRegisRohellecTerzieff-Godefroy: Być może z powodu innych tagów z PC miałem z------e powiadomienia. Tak czy siak test PPC był wrzucony 4 godziny temu.

Rzucam się, bo nie mogę patrzeć, jak bardzo naginana jest rzeczywistość w ich testach, a dodatkowy (podkręcony) test został zrobiony pretensjonalnie i wręcz personalnie, bo redaktorzyna się zdenerwował na komentarze dot. testowania Ryzena w śmiesznych konfiguracjach. dno
  • Odpowiedz
@Amasugiru: PurePC jest najlepszym serwisem pod względem testów (i ich obiektywności) w Polsce jak nie całej europie. Nikt się z nich nie śmieje (no może poza urażonymi ryzenowcami którzy nie mogą zdzierżyć że intel jest dużo lepszy)
  • Odpowiedz
@Desann:

PurePC jest najlepszym serwisem pod względem testów (i ich obiektywności) w Polsce jak nie całej europie


Przepraszam, ale według kogo? I proszę nie stawiać PPC obok chociażby computerbase.de

I jeszcze ten wpis nadinterpretujący wszystko, co tutaj zostało napisane. Planujesz się u nich zatrudnić, że im tak liżesz rowa?
  • Odpowiedz
@Amasugiru: Sugerując testami, które PurePC wypuszcza na przełomie ostatnich wielu lat można bezapelacyjnie zauważyć, że ich teksty są 100% obiektywne. Są robione i opisywane bardzo szczegółowo a dodatkowo autor/autorzy testów beze problemu udostępniają zapis gry (save) z miejsc testowych każdej gry aby każdy mógł na własne oczy przekonać się o ich rzetelności na własnym komputerze.
  • Odpowiedz