Wpis z mikrobloga

O ile ogólnie lubię twórczość Sarah Longfield, to ten cover Dillinger escape plan - Sunshine the werewolf jest zupełnie zły, mało który beat zagrała dobrze, a mimo to 50 tyś wyświetleń 1200 łapek w górę i 30 w dół xD

Ja wiem, że fajnie że dziewczyna gra i fajnie, że gra utwory, które lubi, ale jakby jakiś gościu nagrał coś takiego, to przecież by wieszali na nim psy masakrycznie. Praktycznie każdy beat zagrała po swojemu (o wiele prościej niż w oryginale), a część pominęła.

Może nie znając tego utworu tego nie słychać, albo wchodzą na jej konto gitarzyści, którzy nie ogarniają co tu jest nie tak. #!$%@?ąc: lubię oglądać to co robi na gitarze i jej zespół, po prostu czepiam się tego nagrania.

#muzyka #perkusja #dillingerescapeplan #metal #djent #gitara #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #mathrock
d.....p - O ile ogólnie lubię twórczość Sarah Longfield, to ten cover Dillinger escap...
  • 5
@gybefan: No właśnie pod kątem gry na gitarze to wymiata i styl grania w ogóle bardzo mi się podoba, być może nawet fakt, że nie używała tego palca jakoś wpłyną na stworzenie jej stylu, bo mam wrażenie, że jest mocno oryginalny.