Wpis z mikrobloga

  • 0
@Nagor: to sobie wyobraź ze w pewnym momencie byli tak w dupie że organizowali jakieś urodziny dla dzieci bo z niczego nie byli w stanie utrzymać tego
  • Odpowiedz
  • 0
@Siaa: nie no wiadomo każdy lubi cos innego, jak juz wyżej wspomniałam moje znajome lubią olsztynski klimat i chcą tu studiować. Ja Np wychowałam się w malowniczym miescie gdzie wszystko jest kolorowe ładne i zadbane dlatego Olsztyn mnie przytłacza
  • Odpowiedz
  • 1
@Crowlek Mnie na początku też przytłaczał z tego samego powodu co Ciebie, ale potem coraz bardziej mi się spodobało to miasto :-)
  • Odpowiedz
@Crowlek: Niestety ale muszę się z Tobą zgodzić, ten miks komuny i współczesności daje tragiczny efekt a szkoda bo jest potencjał a przynajmniej kiedyś był
  • Odpowiedz
@GrindujTopy: raz bylem przejazdem jak bylem mlodszy to przesiadalem sie na jakims dworcu i mialem troche czasu. Strasznie duzo menelstwa, cyganow i wszystko odrapane.

Gdy bylem juz starszy robilem prawko w legnicy. I znow pelno cyganow. Budynki odrapane, sporo gruzu i brudu. Malo kolorowych miejsc. Jakas patola na srodku ulicy.

Wiadomo ze to malo i pewnie sa tam fajne miejsca ale mi sie tak wlasnie Legnica kojarzy.
  • Odpowiedz
@Crowlek: wszystko co wymieniłaś będzie remontowane w tym lub przyszłym roku.
Co jak co, ale przez ostatnie 10 lat Olsztyn przeżył prawdziwy skok cywilizacyjny.
  • Odpowiedz
Jeśli myślicie, że Sosnowiec jet brzydki to znaczy, że nie byliście nigdy w Olsztynie


Jezu ale depresyjne miasto.

Każdy kto twierdzi że Sosnowiec jest brzydki niemal na pewno nigdy tam nie byl
  • Odpowiedz