Wpis z mikrobloga

  • 4
@Nie_chcem_ale_muszem
@sargento
@L1tracz

Rower to moja pasja i hobby. Strasznie wkręciłem się w ten sport. Nie używam dzięki niemu praktycznie w ogóle samochodu, rzuciłem palenie i jest mi zwyczajnie z tym dobrze. Uprawiam triathlon i chcę w to inwestować. Mogę przeznaczyć 2000 i tyle chcę. Jak Ciebie to boli to dołóż do auta, mieszkania, kup sobie jedzenie czy przepij. Bądź po prostu szczęśliwy z tym. Ahh.. i daj mi też być szczęśliwym
  • Odpowiedz
  • 0
@L1tracz

Daje mi to szczęście, radość, poczucie spełnienia i zdrowie. Nie jestem typem, który robi coś dla tak powierzchownych spraw jak waga czy wygląd. Po prostu to lubię, a jak coś lubię to i mogę za to zapłacić. Mam to szczęście, ze mnie na to stać
  • Odpowiedz
@kajdikajdi: mogą, VAT 23% zmieścisz się w budżecie, niby koła z chin itd różne opinie panują a w rzeczywistości są super, fajne naklejki walniesz na obręcze i wyglądają godnie,
  • Odpowiedz
@L1tracz ostatnio pod wiatr siedziałem takiemu na kole. Wiatr w mordę a ten 37 na godzinę, a pod dupą huragan 1 i jeszcze skrzypiał, dałem mu później zmianę to cisnąłem 33, aż mi było głupio, ale więcej nie dałem rady.
Dobrze, że nie mam roweru za 15 tysięcy.
  • Odpowiedz