Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema, jak wiecie sprzedałem imiona atencjuszek, które nie były tejemnicą, bo same je podawały.

Także drogie celebrytki, grozenie policją zostawcie sobie.

Dziś wieczorem będzie tego więcej, wszystko co podajecie na PW drogie rozowe jest wymieniane na PW - tak, dzielimy sie informacjami o was jak dzieci w podstawówce dawniej kolorowymi kartkami z bohaterami kreskówek.
Mamy dane około 40 użytkowniczek. Miałyście problem ze danielem zapchane gorąco, zamiast dać na czarnolisto to prosze bardzo - atencja będzie sie zgadzać.

Trochę smiesznie, bo gdy była afera o # gownowpis i zasranie naszymi wysrywami gorących to mówiłyście to samo - hurr durr daj na czarno a nie spamujesz, "hehe ajspit pacz jaka beka xD"

#wykopgate #afera

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 167
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: jak dla mnie to afera totalnie z dupy. Od kiedy to portal jest odpowiedzialny za dbanie o anonimowość nieogarniętych użytkowniczek? Ja anonimowy nie jestem i zdaje sobie z tego sprawę więc powstrzymuje się od kompromitujących wpisów i staram się traktować każdego tak jakbym traktował go rozmawiając w rzeczywistości.
  • Odpowiedz
@sokytsinolop: Ten uczuć gdy wrzuciłeś 2 lata temu swoje pokaż mordę z Korwinem (i dalej wisi w moich wpisach xD) i wtedy miałeś praktycznie publiczny profil na facebooku, ale nie jesteś różowym i mimo ponad 800 plusów nikt Cie nie stalkował xD
  • Odpowiedz
Dziś wieczorem będzie tego więcej, wszystko co podajecie na PW drogie rozowe jest wymieniane na PW - tak, dzielimy sie informacjami o was jak dzieci w podstawówce dawniej kolorowymi kartkami z bohaterami kreskówek.


@AnonimoweMirkoWyznania: ale trzeba nie mieć życia, żeby robić takie rzeczy XD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale po co udostępniac dane osobowe?
Z drugiej strony sam kiedyś wystalkowałem sporą ilość różowych paskinów, bo lubie konfrontować wyobrażenie z rzeczywistością. I w sumie jedynie fotki są interesujące w tej "aferze"
  • Odpowiedz