Wpis z mikrobloga

@mirekJanusz: Mam doświadczenie z pracy z Hindusami. Kiedyś kilku przyjechało w delegację do Polski i zaczęli gotować w kuchni hinduskie żarcie. Jakieś curry czy #!$%@? wie co oni jedzą, w każdym razie co najmniej połowa to były przyprawy. Zasmrodzili cały open space, do kuchni dosłownie nie dało się wejść. Od tego czasu w firmie obowiązuje zakaz przygotowywania posiłków w kuchni.
  • Odpowiedz
@CamelCase: No o ich kuchni też słyszałem, ale nie wiem ile w tym prawdy i czy jest aż tak źle. Sąsiedzi mogą mieć z tym problem?
@dindu: Masz duże doświadczenie z nimi? Wynajmowałeś więcej niż jednej rodzinie?
  • Odpowiedz
@CamelCase: No o ich kuchni też słyszałem, ale nie wiem ile w tym prawdy i czy jest aż tak źle. Sąsiedzi mogą mieć z tym problem?


@mirekJanusz: Kwestia jak bardzo #!$%@? jest komin i wentylacja. Technicznie rzecz biorąc nic nie powinno przenikać do sąsiadów, ale kiedyś mieszkałem w bloku, w którym było czuć jak sąsiad gotował.
  • Odpowiedz
@mirekJanusz ci z którymi miałem do czynienia nie mieli w zwyczaju np myć podłogi, wytrzeć tłuszczu z kuchni i oleju który przysłał z frytkownicy. To mieszkanie miało specyficzny zapach którego pewnie nie łatwo się pozbyć
  • Odpowiedz
@mirekJanusz: kumpel wynajmował Hindusowi długo. Poza kwestią wentylacji w łazience problemów nie było.
Płacą tylko chlew czasem robią ale jak się ich przypilnuje to ogólnie spoko.
  • Odpowiedz
@mirekJanusz sprzatalam kedys u hindusow w lonydnie. Dom wielki w willowej dzielnicy oboje nadziani ona prawnoczka on jakis swoj biznes. 2 dzieci juz nastoatkow. A syf jak u naszych cyganow. Fascyniwalo mnie wrecz ti jakim sposobem mozna tak wybrudzic druga lazienke przy sypialni w ciagu jednego tygodnia. Przysiegam nie rozumiem tego do dzis. A o podstawowej lazience to juz nie wspomne. Takze ja osobiscie nie polecam.
  • Odpowiedz
Ma ktoś doświadczenia z wynajmu mieszkania hindusowi z żoną i dzieckiem?


@mirekJanusz: hindusów jest ponad miliard (1 000 000 000) na świecie. serio myślisz, że wszyscy są tacy sami?
  • Odpowiedz