Wpis z mikrobloga

2,7 mln PLN, co to jest dla wykopowych emigrantów-zarobkowych? co chwilę czyta się jakie to wielkie $ zarabiają, powinni już odłożyć ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
2,7 mln PLN, co to jest dla wykopowych emigrantów-zarobkowych? co chwilę czyta się jakie to wielkie $ zarabiają, powinni już odłożyć ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@szpongiel: to ziomek dał czy ty? czyli tanio dla ziomka, nie dla ciebie. Poza tym jak można to porównywać do cen w Londynie? Może do Radomia jeszcze porównaj. Przy zakupie takiej posiadłości nawet nie chodzi o sam zakup, ale również utrzymanie. Zresztą świetnie pasujesz do mojego wcześniejszego komentarza
  • Odpowiedz
Ciekawostką jest, że stare Rzymskie budowle były pomalowane na wszystkie kolory tęczy, co dziś uznalibyśmy ekstramalnym kiczem.


@ZasilaczKomputerowy: No żeby tylko budowle antyczne były kolorowe. Powiem więcej wyobraź sobie, że nawet kamienice mieszczańskie w Polsce od dawien dawna są kolorowe! Sensacyjne! Nie nie uznajemy tego dziś za ekstremalny kicz.
Tylko nie bardzo wiem co to ma wspólnego z tandeciarstwem polskiego Janusza w zakresie estetyki architektury, które objawia się używaniem #!$%@?, niewłaściwych kolorów? Że niby to jest jakieś uzasadnienie?

en mały zameczek, też mógł być na tamte czasy wybudowany przez człowieka
  • Odpowiedz
@kult_cwaniaka:

Tylko nie bardzo wiem co to ma wspólnego z tandeciarstwem polskiego Janusza w zakresie estetyki architektury, które objawia się używaniem #!$%@?, niewłaściwych kolorów? Że niby to jest jakieś uzasadnienie?


Takie, że malowanie na wszystkie kolory tęczy to też kicz i
  • Odpowiedz
@kult_cwaniaka:

Tak, a krzesło elektryczne to też krzesło.

Nie odniesiono się do sedna mojej wypowiedzi.

To nie jest kwestia czy nie mieli kompleksów czy mieli, tylko kwestia trzymania się pewnych kanonów i możliwosci ich olania w pewnych kręgach, czy nawet umiejętności zanegowania tych kanonów co wręcz
  • Odpowiedz
Co się nie odnosi do twojej wypowiedzi? Nie potrafisz po prostu rozróżnić gdzie zastosowanie odpowiedniej kolorystyki jest właściwie, a gdzie tylko jest śmieszną tandetą. Coś tam wiesz, słyszysz że dzwon bije, ale nie wiesz w którym kościele. Zjawisko u nas w sumie powszechne, ale dla krajobrazu bardzo szkodliwe, bo Zdzisiek, właściciel hurtowni z materiałami budowlanymi i opałem kieruje się dokładnie tą samą, powierzchowną logiką. To jest problem, bo Zdzisiek wychował się w
  • Odpowiedz